Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account Suspend or Hacking

oktayca

Öne çıkan mesajlar

Herkese Selam

Accountum 1 ay süreyle ödemeden dolayı suspend idi dün ödemeyi yaptım işyerinden account active oldu.

Akşam eve gittim login oldum chara maillerine baktım sonra log off olup 10 dk yemek yedim, tekrar login olmaya çalıştığımda geçersiz şifre hatası verdi bir kaç kere denedim, wow web sayfasına login olmaya çalıştım ordanda aynı hatayı aldım şifremi unuttum yönergeleriyle yeni şifre aldım ama mailime baktığımda 2 yeni şifre isteği vardı biri benim istediğim saatte atılmış ama öbürü yemeğe gittiğim zamanla aynı zamanda.

Şifre değiştiğinden eski şifremle login olamadım sanırım bliz bu arada accountu hacking için suspend etti şu anda armoryden bakıyorum karakterlerin üzerlerinde bi eksik yok tabi gold durumunu bilmiyorum daha login olamadım, chara ilk login olmadan önce DBM, itemrock addonlarını yükledim başkada addon yoktu freedom kullanıyorum makinada f-secure güncel ve kurulu olaydan sonra tarattım bişey bulamadı hesabı açtığım an olmasıda biraz şüpheli geldi acaba blizard suspend hesaplar tekrar açıldığında otomatik şifre resetlememi yapıyorda ben bilmediğimden başıma geldi? birde diyelimki benden önce şifre isteği yapan bir hacker ama yeni şifre isteğinde mutlaka gizli cevabını istiyor benim bile zor aklıma geldi ki bu bilgisayarda kayıtlı ve kullandığım bişey değil başka bi yerden gizli soru sormadan şifre resetleme yöntemimi var acaba?

Karışık olmamıştır umarım
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıklı bir açıklama bulmak zor. Biri sana şaka yapmış olabilir. Online olduğunu görüp şifreni değiştirmiştir belki. Blizzardın böyle bir uygulaması varmı bilmiyorum

Hazır satışı devam ederken Blizzard Authenticator tavsiye ederim, hack gibi bir ihtimali sıfırlıyor. En azından bu tarz korkularınız kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer durum bi arkadaşımın başına geldi 2 gün önce durduk yere accountu banlandı.Mail geldi 24 hours investigation diye...Şifreside blizzard tarafından değiştirilmişti,24 saatide geçti ,şuanda accountun ödeme süresi geçmiş tekrar ödeme yapmaya çalıştığındada bu ödeme methodunu kullanamazsınz diye uyarı alıyor ,hiç bi şekilde ödeme yapamıyor yani...Freedomdan şüpheleniyor bi kaç farklı ipden accountuna log in olduğu için...durumunzda herhangi bir gelişme olursa burdan bildiirseniz sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

aa unutmuşum accounta 2. login olmaya çalıştığımda socscap (3 yıldır kullanıyorum ilk kez hata verdiğini gördüm) aplication hatası verdi wow kilitlendi işlemi sonlandırla çıktım bende şüphelenmedim değil şimdi freedom dan, çünkü ilk resetlemeyi başkası hatta hacker bile yapamaz dediğim gibi gizli soru olmadan resetleyen bi sayfa göremedim ben bliz kendisi resetlemiş sanki ama açıklama yok sadece passwordunuz resetlendi tebrikler demiş mailde, benim password resetleme mailimle ilk resetleme mailinin formatı ve içeriğinde yazanlarda farklı ayrıca onuda söyleyeyim ayrı yerlerden resetlendiği belli.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Mantıklı bir açıklama bulmak zor. Biri sana şaka yapmış olabilir. Online olduğunu görüp şifreni değiştirmiştir belki. Blizzardın böyle bir uygulaması varmı bilmiyorum

Hazır satışı devam ederken Blizzard Authenticator tavsiye ederim, hack gibi bir ihtimali sıfırlıyor. En azından bu tarz korkularınız kalmaz.

off bu iyiymişde abi 6 euro luk şey türk gümrüğü mevzuatından 32 euroya geliyo bi oyun parası eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim güvenlik problemim diye bişey yok zaten.Niye diye soracak olursanız,oyuna girerken bir dosyayı word ile açıp içindeki binlerce farklı rakamlı harf kombinasyonundan copy edip login sayfasına yapıstırıyorum ki en güvenli yollardan birisidir.Tavsiye ederim.Çünkü klavyeye tıkladığım bişey yok,word dosyasına zaten şifreyi ekran klavyesi ile yazdığımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...