Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forum dedigin bole olur ;)

matama

Öne çıkan mesajlar

aquila said:
forumun konseptini bilmiyoruz, belki adam gibi istek yapilicak bi yer deil.

mesela bizim forumda bu tür olaylar için bir koruma sistemi var, konu açmadan önce "çok hassas bi insanım hemen ağlıyorum o yüzden dalga geçmeyin" yazıyorsun, herkes birden ciddi oluyor, forum da kaliteli bi hale geliyor. di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ahuhauha
Smoke said:
bizim forumun duygusal arkadaşlarından biri bu topici açmış ve böyle gelişmiş olsa önce "paticik.com" bölümünde ağlama topicleri, ardından kişisel de intaar edicem topicleri en sonunda da garbage da "paticik artık eskisi gibi değil bırakıyorum" topicleri havalarda uçuşurdu...

garbage'da açarsa ağlama hakkı olmaz lan..

adamın açtığı yer böleymiş sanırım.. ama adam kesin oturup fotoşap öğrenmiştir..

imageshack link vermeyenlere, youtube izleyemiyorum diyenlere vs farklı türlerini yapmak isterm!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Eheheh. Vaktiyle TalkBass forumlarında gördüğüm bir başlığı hatırlattı.

Özetle, bir gencimiz gitarını ve kalan ekipmanını anlatıp "Ben bunlardan ses alamıyorum acaba nedendir?" diye bi soru yöneltiyo, kalan 15 sayfada da "Acaba gitardaki pili değiştirsen nasıl olur?" önerisinin 985628957 farklı versiyonunu okuyoruz.

Denemek isteyenler için: http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=365999&highlight=change+the+battery
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...