Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iriver mp3 player

RayCharles

Öne çıkan mesajlar

Ses kalitesi hakkında duyduklarımdan dolayı bi tanıdık vasıtasıyla iriver getirtmeye karar verdim ancak ürünleri hakkında hiç bi bilgim yok ve yardıma ihtiyacım var. İsteklerim şunlar:

- Şık tasarım
- Creative Zen V büyüklüğünde veya çok az daha büyük
- 7 - 10 gb civarlarında
- fiyat fazla önemli değil (abartı olmadıkça)

sizce hangi modeli iyidir?
Sosyal ağlarda paylaş

H320 kullanıyorum 3 buçuk senedir hiç bişey olmadı taş gibi çalışıyor. İlk çıkan video oynatma özellikli aletlerden kendisi ama şu an rakiplerinden ağır ve kaba kalıyor. Yine de tavsiye ederim fazlasıyla memnunum. 3,5 yılda tek sorun pilinin artık 6 saat dayanması.
Sosyal ağlarda paylaş

off iriverlardan da istediğim gibi bişi çıkmadı ya :S çok büyük duruyolar. Ben kocaman ekran istemiyorum sadece müzik dinliycem.. ufak ve büyük kapasiteli mp3 player yok mu ya

edit: yok yok bi an düşündüm de clix gen2 güzelmiş, sadece tam boyutlarını anlayabileceğim bir fotoğraf falan bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Ufak ve sadece müzik dinlemek için birşey istiyorsan T60 4GB en iyisidir.

Bende şundan var iRiver T60. Ben de sadece müzik dinleyeceğim bir alet istedim ve bunu aldım. Boyu işaret parmağımdan küçük.
http://www.iriver.com/down/product/image/flash_t60_a.jpg

iRiver Clix Gen 2 8gb boyutlarını merak ediyorsan şöyle bişey.

Sosyal ağlarda paylaş

Iriver Clix cidden iyi bir seçim.

Eğer yurtdışıyla uğraşmak istemezsen cowon d2 çok iyi bir alternatif olabilir ses kalitesi hemen hemen aynı cowon zaten mp3 çalar piyasasında epey bilinen bir markadır. Hepsiburada da indirime girmiş ve 200ytl ye 2gblık modeli mevcut.

clix ve d2 arasındaki en bariz farklar ise
-iriver da kart yuvası yok fakat d2 ye 16/32gb a kadar sd/hc kart takıp hafızasını yükseltebiliyorsun. Ayrıca d2 nin flash skin desteği mevcut clix i bilmiyorum
-clix gen2, d2 ye göre daha ince
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
H320 kullanıyorum 3 buçuk senedir hiç bişey olmadı taş gibi çalışıyor. İlk çıkan video oynatma özellikli aletlerden kendisi ama şu an rakiplerinden ağır ve kaba kalıyor. Yine de tavsiye ederim fazlasıyla memnunum. 3,5 yılda tek sorun pilinin artık 6 saat dayanması.

bu alet efsaneler arasındadır. ses kalitesi mükemmel. değerini bil aletin. bu ses kalitesini çok nadir bulursunuz. hatta bulamayabilirsiniz :D

ah bu arada ses kalitesi iyi olsun ve diğer şeylere gerek yok diyosan trekstor vibez öneririm. incelemelerine bakabilirsin.

bir da alacağın player ın yanına güzel de bi kulaklık getirtmeni tavsiye ederim. player yanında gelen kulaklıklar çok kaliteli değil çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...