Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

didem erol

Red

Öne çıkan mesajlar

eisenheim said:
bu hatunu beğenmeyenlere ağır konuşmak istemiyorum ama bunu beğenmeyenin bundan daha iisiyle birlikteliği olmuş olması lazım
varmı
yok.
daha iisini yapana kadar en iisi bu demiş walkswagen..

kadın dediğin ilk önce insan olacak.

ve onu değerlendirme durumunda olan kişide onunda bir insan olduğunu unutmayacak.

ayrıca damlaya damlaya göl olur.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi patideki ortalama bir erkeği didem erola ulaşma ve birlikte olabilme şansı nedir? 0( sly-one önemsenmeyecek)

peki didem eroldan çok daha güzel bir kadınla birlikte olma olasılığı nedir? 0 (ünlü olmayan ama çok güzel ancak sizin hiç haberiniz olmayan kızlar önemsenmeyecek, adları bilinmeyen taş gibi hatunlar 0 kabul edilecek)

bu denklemden çıkan sonuç

didem erola ulaşma ihtimali = 0
çok daha güzel kadına ulaşma ihtimali = 0

O ZAMAN NE DİYE DİDEM EROLU KORUMA ÇABASI İÇİNDESİNİZ LAN.

ha güzel o ayrı mesele
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
çekemeyen bayları da bayan kategorisinde değerlendirebiliriz bence.

Benim de güzel bulduğum bağyanları beğenmeyenler oluyor bu kadar kişisel algılamamak lazım. Zaten ben de böyle yakından bi manken tanısam "türkiyedeki en kaliteli hatun o ya" derim. İnsan kendini adriana limayı tanıyormuş gibi hissediyordur herhalde :p
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
la yakindan filan tanimiyo yaa, artizlik yapiyo bi resim cektirdi diye.

ha yani ama ben hiç resim çektirmediğim için eğer mankenleri tanıma kümesi üzerine bir "measure" tanımlarsak can bana göre daha yakından tanıyor çıkacaktır. Bu measure tabi üçgen eşitsizliğini ve pozitif definitliği de sağlıyordur sanırsam. Düşündüm evet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...