Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knorr: Domates Çorbası

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:
Masquerade said:
Kremali Mantar Çorbası ya da İşkembe fena değil.
Domates yapayım bu sefer dedim, demez olaydım. :(

abi bunu yasaklarım! banlarım ve hatta evinizi basar herkesi sopadan geçiririm!!! işkembe gibi yüce bir şeyin sahtesi, hele hele paketlenmişi fena değil bile olamaz!!!

BERBATTIR O!! sen anlamamışsındır.. böle tuzlama, işkembe falan.. bunların sahtesini kullanmayalım ve hatta üretenlere boykot uygulayalım ki yerlerini bilsinler..

ayıp! çok ayıp!! gelenek ve göreneklerimizi var bizim.. kutsal yiyeceklerle dalga geçilmez ve sahtesi, çakması yapılmaz.

dasaa ya repini verdikten sonra iftar için eregorn2'ye gidiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
Masquerade said:
Kremali Mantar Çorbası ya da İşkembe fena değil.
Domates yapayım bu sefer dedim, demez olaydım. :(

abi bunu yasaklarım! banlarım ve hatta evinizi basar herkesi sopadan geçiririm!!! işkembe gibi yüce bir şeyin sahtesi, hele hele paketlenmişi fena değil bile olamaz!!!

BERBATTIR O!! sen anlamamışsındır.. böle tuzlama, işkembe falan.. bunların sahtesini kullanmayalım ve hatta üretenlere boykot uygulayalım ki yerlerini bilsinler..

ayıp! çok ayıp!! gelenek ve göreneklerimizi var bizim.. kutsal yiyeceklerle dalga geçilmez ve sahtesi, çakması yapılmaz.

pardon abi.

İŞKEMBE YÖNETİR

sadsdasad
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:
kokoreçe, işkembeye, kelle paçaya laf eden bizden değildir!

abi ben senelerden orada burada yazıyorum.. lan parti man parti böle iyi şeyler deeel!

UYARI! BU MESAJ ORUÇ TUTANLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR!

CİDDİYİM!

uyarımı yaptım.. günaha girmeyim, kul hakkı vari göz hakkı var. ödeşemeyiz valla bak öbür dünyada.. iftardan sonra okuyun bence

yapalım bi pati lezzet durakları zirvesi.. hangi lokantanın neyi güzel belirleyelim. yazalım fiyatlarını forumda... nereye gidilecek seçelim (mesela I.zirve sadece kadıköy'de ve çevresinde, II.si sadece taksim ve çevresinde vb.)

50ytl mi o gün yapılacak tur. atsın herkes 50ytl'yi, doluşalım arabalara (mitfahren) . gidelim yiyelim kaburga dolmasını, kanatları, en güzel tantunileri.. içelim şalgam sularını, şıraları.. üzerine de kazan dipleri, zerdeler, baklavalar.. ALLAAAHH!!

akşama da evde kalp krizi falan geçiririz artık
Sosyal ağlarda paylaş

dur lam.. öbür sayfada kalmayayım
dasaaa said:
Theridone said:
kokoreçe, işkembeye, kelle paçaya laf eden bizden değildir!

abi ben senelerden orada burada yazıyorum.. lan parti man parti böle iyi şeyler deeel!

UYARI! BU MESAJ ORUÇ TUTANLAR İÇİN UYGUN DEĞİLDİR!

CİDDİYİM!

uyarımı yaptım.. günaha girmeyim, kul hakkı vari göz hakkı var. ödeşemeyiz valla bak öbür dünyada.. iftardan sonra okuyun bence

yapalım bi pati lezzet durakları zirvesi.. hangi lokantanın neyi güzel belirleyelim. yazalım fiyatlarını forumda... nereye gidilecek seçelim (mesela I.zirve sadece kadıköy'de ve çevresinde, II.si sadece taksim ve çevresinde vb.)

50ytl mi o gün yapılacak tur. atsın herkes 50ytl'yi, doluşalım arabalara (mitfahren) . gidelim yiyelim kaburga dolmasını, kanatları, en güzel tantunileri.. içelim şalgam sularını, şıraları.. üzerine de kazan dipleri, zerdeler, baklavalar.. ALLAAAHH!!

akşama da evde kalp krizi falan geçiririz artık

yemek sepetine sor eregorn2.. o ki her şeyi yememizi sağlayandır, beslenmemize aracı olandır..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...