Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

=(=(

JD

Öne çıkan mesajlar

:D:D abi bende boyumdan şikayetçiyim ya 197 boy çok fazla bununla birlikte 48 numara ayak numarası gelio yani 190 boyum olsa 46 numarada ayağım olsa hayatım mükemmel olcak ama şimdi ayakkabı kyafet tarzı şeyler bulmakta çok zorlanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

JD said:
:D:D abi bende boyumdan şikayetçiyim ya 197 boy çok fazla bununla birlikte 48 numara ayak numarası gelio yani 190 boyum olsa 46 numarada ayağım olsa hayatım mükemmel olcak ama şimdi ayakkabı kyafet tarzı şeyler bulmakta çok zorlanıyorum

evladım 46 veya daha ufak ayak olursa ayağın, 1.94 boyla meşe gibi devrilirsin dengede duramayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
JD said:

evladım 46 veya daha ufak ayak olursa ayağın, 1.94 boyla meşe gibi devrilirsin dengede duramayıp.

:DD::D da ben onu 1 90 boyum olmasının yanında olması için demiştim :(

Rain abi valla bilmiyormda kızlar koltuk altıma geliyo çok kötü bi durum belki seninki daha iyidir ya:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...