Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow-2.4.3-to-3.0.1

Adrassil

Öne çıkan mesajlar

Arada kaynamışta tekrar sorayım, betanın setup 2gb olan dl tamamlandı, sonrasında update yapmaya çalışıyor ama yarım saattir 112 KB 'de kaldı. bu indirmeye çalıştığı versiyon nedir ve başka bir yerden indiremez miyiz?

edik: şu anki versiyon 3.0.1.8622, dl takıldı sanırım =
Sosyal ağlarda paylaş

aramil said:
Arada kaynamışta tekrar sorayım, betanın setup 2gb olan dl tamamlandı, sonrasında update yapmaya çalışıyor ama yarım saattir 112 KB 'de kaldı. bu indirmeye çalıştığı versiyon nedir ve başka bir yerden indiremez miyiz?

edik: şu anki versiyon 3.0.1.8622, dl takıldı sanırım =

bende aynı durumdaydım. Az önce denediğimde başardı blizz downloader 1.5 gb ye yakın patch i çekemeye başladı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de elimdeki indirilmiş, tamamlanmış patch dosyasını öbür makineye attım, o da kırk saat patch yapmasın falan diye.
Fakat downloader'ı çalıştırdığımda o dosyayı hiçe sayıyo, indirmeye başlıyo. Çok sinir gerçekten.
Sizin sorunla bu aynı kaynaktan olabilir. WoW forumlarına falan bakmak lazım en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

indirmeye calısma. wowu acmadan once patchi ac sen o kendi wow klasorunu bulur patchi yapar. eger yarım kaldıysa patchin, atıyorum 1.5gb cektin, geri kalanını cekmek istiyosun diger pc'den. o zaman patch dosyasını beta klasorunun icine atıcaksın.

bu arada beta patchleri icin farklı mirrorlar yok malesef. en azından ben bulamadım. downloader kullanmak durumundasınız yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...