Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow-2.4.3-to-3.0.1

Adrassil

Öne çıkan mesajlar

Anubisath said:
keşke death knightı bu patchle verseler de wotlk gelene kadar 70leyip direk geçsek northrende *dreamz* :P

# The Death Knight Hero class is now available for play.

* Death Knights will now start with 0 talent points at level 55.
* Creating a new Death Knight will start you at level 55 in Eastern Plaguelands.
* The Death Knight start zone, Acherus: The Ebon Hold, is fully implemented and is located in the Eastern area of Eastern Plaguelands.
* Death Knight spells that cost runes will now display the rune cooldowns on the spell buttons.
* Death Knight damage has been decreased on almost all of their abilities.

Veriyolar galiba zaten

link : http://www.wowwiki.com/Patch_3.0.1
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben yukledim patchi, daha dogrusu makineye Installer Tome2.mpq dosyası olarak bu adresde "C:UsersPublicDocumentsBlizzard EntertainmentWorld of WarcraftUpdatesWoW-2.4.3-to-3.0.1-TBC-EU-Update " kayıtlı ama yüklenmiyor veya herhangi bir değişikliğe sebebiyet vermedi anlamadım..

Anlayan varsa veya yüklemiş olan yazsın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

ya bosuna umitlenmeyin

TBC cikmadan once gelen 2.0.1 in aynisi bu expansion a hazirlik patchi
yani WOTLK expansion ini satin almiyan adamalr icin uyumluluk patchi

ondada bloodelf dranei starting zone filan eklendi menulerde acildi outland server kuruldu filan ama TBC olmadan haliyel kimse blood elf acip 60 a kadar kasamamisti

oyle buda iste
expansion cikmadan once birkac hafta oyalanin bunla takilin patchi o arada northrend serverlari acik olucak bazi testler yapicaklar filan
Sosyal ağlarda paylaş

Ama bu patching TBC den önce gelen patchle farkı bi tane hero class var. Hero class la diğer 70 olan klasslar arasındaki lvl farkını gidermek için ben DK ları bu pacthde verip 70 e kadar uplatıcaklar böylece diğer classlarla beraber lvl 80 e kasabilcek. Bide wotlk çıktığından EPL deki kalabalığı önlemek için bence DK bu patchde gelicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Solaran said:
Ama bu patching TBC den önce gelen patchle farkı bi tane hero class var. Hero class la diğer 70 olan klasslar arasındaki lvl farkını gidermek için ben DK ları bu pacthde verip 70 e kadar uplatıcaklar böylece diğer classlarla beraber lvl 80 e kasabilcek. Bide wotlk çıktığından EPL deki kalabalığı önlemek için bence DK bu patchde gelicek.

Bunu geçicen böyle bir şey yok. Adam exp. da zaten dk veriyo sana daha exp.ını çıkarmadan bizlerden parasını almadan dk açtırırmı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...