Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pve --> pvp

geffen

Öne çıkan mesajlar

ya iyi de biz boşuna mı level 19dan itibaren pvp flag açık dolaştık her yerde.. mal mıyız biz stranglethorn valeda eastern plaguelandsde dünyanın gankini yedik.. abi bırakın ya.. pvede 3 günde 70 kas, sora pvp serverına geç, pve yeşillerinle takımına da zarar ver. oyuncuların %20si eğlenicek diye kalan %80nin oyun zevkinin içine etmeye hiç gerek yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard game manualında, sitesinde, oyunun içinde her tarafta bas bas bağırmıyor mu; gankdı ıvırdı zıvırdı kaldıramıyorsanız pvp serverda oynamayın diye. Adamların sitesinde vırt potion kullanabilirsiniz, zırt item kullanabilirsiniz, mageseniz roguesanız druidseniz gidin yüksek bir tepeden atlayın pasif abilityerinizi kullanın, slow fall açın bilmemne diye taktik sayfası bile yok mu. O zaman niye başta pvp server seçtiniz. Evi ailesi olan, okula/işe giden, yemek yiyen su içen uyuyan normal bir insan evladı pve serverda oynayınca üç günde 70 mi oluyor, üç günde 70 olunuyorda(lol) ölünce cesedinize koşmak o kadar mı vakit kaybettiriyor da siz ekstradan günler aylar harcıyorsunuz. Pvp serverda yeşil gearlı adam görünce ololol 32423k vurdum, mobları çektim moblar öldürdü herifi, rootumla öldürdüm, throwingimle öldürdüm dersiniz ama :) Hayır hepsi bir yana, "sora pvp serverına geç, pve yeşillerinle takımına da zarar ver. oyuncuların %20si eğlenicek diye kalan %80nin oyun zevkinin içine etmeye hiç gerek yoktu" ne demek ya, arena takımınıza tradeden LFM 5v5 plzzz spamla mı adam alıyorsunuz xD Battlegroundlara ilk girdiğinizde hepiniz epic gearlıydınız da, "aman bizim gruba zarar veririm kolay ölürüm en iyisi ben full epic gear yapana kadar hiç bglere girmeyim" mi dediniz =D Kaldı ki aklı fikri yerinde olan her yeni levellamış adam gidiyor elite quest yapıyor, instance yapıyor, rare item satın alıyor ahden de öyle giriyor herkese yem olmayım bari diye. Kilitlenen topiclerdeki "gemiler niye anında gelmiyor anında gitmiyor, bak onu bile düşünmüşler bizi daha çok oyunda tutup daha fazla para alcaklar" olayına dönmüş burdaki mevzu da yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
Baalzebub said:
niye tek tarafli dusunuyorsunuz ki? pvp realminde ganklenmekten bikan adamlar da pve'ye gececek iste.

O dediğin zaten vardı ezelden beri.

Var zaten biliyorum da, adam PVP'den PVE'ye gectiginde tekrardan PVP'ye gecme sansi yoktu ki? Yaptigi kalici bir gecis oluyordu sonucta. Simdi ganklerden biktiysa PVE servera gecer karakterini kasar sonra tekrar geri gelir PVP'ye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...