Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fındık sivilce falan yapar mı ki?

FromTheHell

Öne çıkan mesajlar

evde kabuklu 5-10kilo arası fındık var.hatta hepsi koltuğumun yanında şuan.
bana bakıyolar günlerdir ama cesaret edip yiyemedim daha 1 tane bile.
kavrulup kavrulmaması falan farkediliyo mu bilmiyorum ama sonuç olarak şu fındık denen şey sivilce yapıyo mu?
1 avuç çekirdek yediğim günden bi gün sonra sivilceler beliriyo suratımda 1-2 tane falan.
çekirdek gibi anında etkisi falan olur mu bunun?
çok açım ve yiyecek alternatif bişey bulamadım evde makarna falan dışında sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

ya olsada kırsam bende ya, yemek diil dişinle kabuklarını kırmak çok zevkli bişedir
-ayrıca, o 5-10 kilo fındıgı odanda tutma bence neolur neolmaz fındık odada dururmu ya ne pis adamsın.
-ayrıca2, kır sonra koy işte fırına kavur kendi kendine at günde bi avuç(6-7adet) sivilce yapmaz ya o kadar etkili bi sivilce çıkartan bi yemiş diilki. tabi senin hassasiyetinede baglı ama çekirdek 10 sa fındık 3 falan yani sivilce çıkartma konusunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben bi ara sivilce ve yağ problemlerim için doktora gittim roaccutane diye bi kitle imha silahı verdi kadın o sıralarda sormuştum . Yediklerinle alakası yok falan demişti ama kadının sıkması da olabilir bilmiyorum. Düzgün terleyebildigin sürece pek fark etmez sanki terle atarsın fazla yağlarını hoş olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...