Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] 20+ karakterler

Bone

Öne çıkan mesajlar

ya 40. level fighter olsak,
adam tutup turnde 7-8 atack yaptirir mi bana?
yoksa 20.level'dan bir farki yok mu?

yani epic fighter, epic barbarian gibi özellikler var mi?

ben pek hissedemedim size soruyum dedim[signature][hline]you did what you did to me, now it's history all you see things will happen while they can, i will wait here for my man tonight, it's easy when your big in japan...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi yanılıyor olabilirim, yanlışım varsa düzeltirsiniz. 20. leveldan sonra ekstra attack almazsın ama attack bonusun her 2 levelda 1 artar. Yine de 7-8 attack yapabilirsin. Çift silahla gidersin. Improved 2 wep. fighting featini alırsın, bir de kalıcı haste veren bir itemın oldu mu sanırım 8 attack yapabilirsin. Yine de epic olduğunu hissettirecek bir sürü feat var. Devastating criticial'ı alırsan mesela anlarsın :).
Ayrıca itemların özellikleri de biraz coşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çok güçlü itemlarla ve çok güçlü karakterlerle oyun cıvıyor resmen, HotU'nun 3. chapterı beni çok baymıştı yani, en abartı iblis vb bile birkaç vuruşta iniyor,
zaten dispel magic vb var, tumble var, her halta immunity var, büyü yemiyorum damage almıyorum nerdeyse falandı oyunun sonu.

mephistopheles değil tabi ama o bile sadece şu yüksek damage büyüsü ile bana vurabiliyordu, 6-7 heal potionla oda gidiyordu eninde sonunda

oyunda levelı kitleme diye bir olay var mı acaba? varsa çok memnun olurum. mod oynarken level atlamamış olurum boşuna.[signature][hline][i]FR - Wow - MM - SmS
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi silahlar bence long sword lar ...
hele hele 2 tanesi hemen oynun basında cıkıyor +8 str veren le geveze olan ls ler ...
bunlara enchant uzerıne enchant yapınca zaten kendınden gecıyolar ...
ha zaten warior baslayıp weap master long sw yapıp falan dıye gıder dual wıeld (two weap/ambıdex/ımp dual/ımp crıt/weapprof LS/weap spec LS) falan falan dıye gıdınce hıc problem kalmıyor oyunda ...
bence tek problem spellcaster (mage/clerıc/sorc vs) lardan bıraz fazla hasar almak ,melee de pek hasar bıle almıyorsunuz yukardakı tıp bı char la uzerıne cleave g.cleave ı falan ekleyınce bır round dakı atak sayısıda extra bı degısıme ugruyo ;
kısaca melee cok rahat cok ıyı bır char a sahıp olunabılıyor ;
ben genel olarak işi check lere bırakıpta maymun olmak ıstemedıgım den "mınd spell ımunıty" veren sapka , knockback ımunıty veren ayakkabı ve yukardakı long sw lerı favorı olarak gordum kendımce ...
ukalamıyım neyım ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...