Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Q7 V12 TDI aka beyaz melek :P

paramecium

Öne çıkan mesajlar

Vodan said:
Porsche geçen yıllarda hiçbir zaman dizel motor üretmeyeceğini açıklamıştı. Sonra biraz sulandırdı o sözü kıvırmaya çalıştı ama bakalım.

Bu arada porsche.de'ye girip bakın ne komik fiyatlara satılıyor araçlar 86 bin YTL olan Cayman burada 186 bin YTL :D

4 tekerlekli olupta, türkiye'de ucuz avrupa'da pahalı birşey söylesene sen =) audi tt denen araba, almanya'da öyle ahım şahım spor araba kategorisine bile girmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kafama silah dayasalar cayman almazdim

o 50 beygir aleti spor araba yapiyordu :)

prozzak said:
Vodan said:
Cayman 75 bin Euro olsa sokakta gördüğümüz E92'lerin yerine herkes koşa koşa Cayman alırdı heralde.

1. mevzu motorlu taşıtlar vergisi

cayman 2700 cc 3200 ytl vergisi var

Cayman s 3400 cc 5000 ytl

2. mevzu kasko bedelleri

3. mevzu 5bin km de bir balata degişimi ( matama bunun doğrusunu bilir)

4. mevzu tüketimden bahsetmiyorum bile

Bunlardan ötürü porsche e92den fazla satamaz

75k euro ya eski carrera lar var fakat bunların albenileri e92lerden fazla ama rağbet az bu saydıgım mevzularda ötürü..

Hele Cayman s ler 2. elde komik paralara gidiyor. Neredeyse Cayman lar ile aynı paraya satılıyorlar. Bana cayman s verseler satıp cayman alırdım. 50 beygir için kasko bedel farkı ve motorlu taşıtlar vergi farkı hiiiç değmez..
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:
benim kafama silah dayasalar cayman almazdim

o 50 beygir aleti spor araba yapiyordu :)

prozzak said:
Vodan said:
Cayman 75 bin Euro olsa sokakta gördüğümüz E92'lerin yerine herkes koşa koşa Cayman alırdı heralde.

1. mevzu motorlu taşıtlar vergisi

cayman 2700 cc 3200 ytl vergisi var

Cayman s 3400 cc 5000 ytl

2. mevzu kasko bedelleri

3. mevzu 5bin km de bir balata degişimi ( matama bunun doğrusunu bilir)

4. mevzu tüketimden bahsetmiyorum bile

Bunlardan ötürü porsche e92den fazla satamaz

75k euro ya eski carrera lar var fakat bunların albenileri e92lerden fazla ama rağbet az bu saydıgım mevzularda ötürü..

Hele Cayman s ler 2. elde komik paralara gidiyor. Neredeyse Cayman lar ile aynı paraya satılıyorlar. Bana cayman s verseler satıp cayman alırdım. 50 beygir için kasko bedel farkı ve motorlu taşıtlar vergi farkı hiiiç değmez..

O kadar fark yaratacagini düşünmüyordum...

Peki merak ettigim husus 5bin km de bir servis bakım şartı var mı? Balata degişimi vs?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...