Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dişçi kızlar

Odinn

Öne çıkan mesajlar

smash said:
evet işte bana onu yapıcaklar çok korkunç
gerçi hafif çıkar dedi dişçi
o zaman çekeriz dedi işte 23 yaşında çıkar dedi
korkuyorum 23 yaşında gelmekten

Korkunun ecele faydası yok malesef.Ne kadar korksan da belli etmiyiceksin.

Ayağına dökülen bir bardak kaynar çay da olsa yandığını belirten bi ifade göstermiyeceksin.Misafirler var diye.
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim şu öndeki dişlerden biri tavşan dişi midir ne derler bilmiyorum çıkmamıştı, önce hatunun biri diş etimi çizdi falan baktı yapamıcak doçent bi amcaya gönderdi

doktor amca eline elektrikli testere alıp bi güzel dağıtmıştı ortalığı. acımıştı biraz :/
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunların hepsini geçelim. Dişçi bir bayanla çıkmak istenir mi acaba? Düşünsenize... Öpüşürken içinden sürekli "Hmm sağ arka alt azı dişine çürüme var, sol üst azı dişlerinin dolgusunun değişmesi gerek, acaba şuraya protez mi yapsak?" gibi düşüncelerin geçtiğini düşünüp paranoyak olur 7/24 diş fırçalayan bir insana dönerdim şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

bir dişi çekerken fazla güç kullanmak işini kolaylaştırmaz hatta dişi kırarsın filan zorlaştırır, önemli olan tekniği, nerden nasıl kuvvet uygulayacağını bilmektir.
diş hekimliğinden bu sene mezun oldum sınıfımında 2/3 ü kızdı ama bir dişi çekerken erkeklerin yaşamadığı ekstra bir problem yaşayanını görmedim, kendimde yaşamadım öyle birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
ahah babamın arkadaşının eşi dişçi. en çok bakteri o saatlerde faaliyete geçiyor diye her gece 3te kaldırıp diş fırçalatıyor ev milletine. olmaz olmamalı =)

öeh, insan delirir yaa

demek ki diş macunu reklamlarındaki ubermutlu dişçi ailesi konsepti yalanmış. hani böyle heyooo babam dişçi, bakın solar santral gibi ışık yansıta yansıta sırıtıyorum reklamları vardır ya...
meğersem mutsuzluğun fotoğrafıymış onlar:'(

tabii münferit te olabilir. ama bu konuda saplantıları varsa hayatı çekilmez kılabilecek bir olay cidden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...