Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Registration Açıldı.

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

ben şans eseri bi siteden de kazanmısdım ob keyi onu arkadasıma verdim anada gelmedi bu gokden ..cık yagsa bize ...ak duser canlı ispatı

ya birde su oyuna giren arakdaslar suraya yazmasa cok sevinirim hic adetim deildir ama pislik bi derece kıskanıyorum ve sinir oluyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
acaba pre key mı sapıtık. gıren var mı acaba pre keylerıyle

ben girdim abi, formu doldurdum gonderdim, doldurdum gonderdim, doldurdum gonderdim, sonra bi daha doldurdum gonderdim, sonra yine doldurdum, gondermedim cunki geldi mail..

olay aynen bu sekilde oldu :D
olay hemen arka arkaya gondermekle alakali sanirim 5 ila 8 inci deneme arasinda bir yerde oluyor sanirim ehe..

kolay gelsin cumleten.. patchlemedim henuz, aksama gorusuruz..
Sosyal ağlarda paylaş

Drc said:
ben şans eseri bi siteden de kazanmısdım ob keyi onu arkadasıma verdim anada gelmedi bu gokden ..cık yagsa bize ...ak duser canlı ispatı

ya birde su oyuna giren arakdaslar suraya yazmasa cok sevinirim hic adetim deildir ama pislik bi derece kıskanıyorum ve sinir oluyorum :D

pardon abi sen ustteki mesajimi okuma :P
:D
Sosyal ağlarda paylaş

ilk izlenimlerimi paylaşayım istedim;

öncelikle pek çoğunuzun mmo tecrübesi wowa dayalı olduğundan -yanlış anlaşılmasın- oyunu wowu baz alarak kıyaslayacağım.

grafikler ahım şahım değil evet ama wowdan çok daha güzel ve akıcı bir o kadar da göz yormayan cinsten. üstelik starter zone da olmama ve etrafımda yığınla başka oyuncu olmasına rağmen performans açısından en ufak bir kayıp bile söz konusu değil.

sesler ve atmosfer oldukça güzel sağdan soldan sürekli büyü sesleri çığlıklar vs. gelmesi ayrıca hoş atmosferi hep yukarda tutan bir özellik.

fıçıları açtığınız bir görev aldım bir tanesinin yanında geçerken içinden "çıkarın lan beni burdan!" şeklinde bağırışlar geldi ahaha bu tarz ince ve hoş ayrıntılar mevcut oyunda.

interface bence çok başarılı beğenmeyenler olmuş ama log book gibi bir kitap var osursan kaydediyor ki iyi düşünülmüş.

kısacası 10 üzerinden 9 verdim kırdığım 1 puanı da gıcıklık olsun diye kırdım yoksa 10 yani.

wowu baz alarak kıyaslayacağım demiştim ama okuyunca wowla neredeyse hiç kıyaslamadığımı farkettim şöyle bitireyim o zaman.

WAR > WOW
Sosyal ağlarda paylaş

İzlenim topici var istersen oraya taşıyalım.
war ın open betası wow dan iyi ona şüphe yok.
hatta wotlk dan bile sorunusMUŞ.
Ama insanlar buna bakmıyor işte, isterse 10 yıllık oyun olsun daha iyiyse wow a dönerler olay firmanın ne kadar çalışkan olduğu değil yani oyunun ne kadar sorunsuz olduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mythic oyun dünyasının en iyi QA takımına ve planlarına sahip.
CB/OB hepsi mükemmel derecede stabil gitti.Bukadar iyisi daha önce olmadı Beta aşamasında hiçbir oyunda..

Ama Mythic'in avrupa politikasıda , diğer şirketlerden farklı değil.Ne yazıkki bu şirketlerin EU'daki potansiyeli kullanma dertleri yok, lakin US her açıdan bu tarz şirketler için çok yeterli.

Örneğin, WOTLK EU Betası şu anda rezalet durumda, server oynanacak halde değil.Sürekli sorunlar mevcut ama US Beta serverları oldukça stabil.Dev'ler EU yerine US'un daha fazla üstüne düşüyor.

Aynısı WAR içinde geçerli sanırım.Hernekadar WAR EU Betasını oynamasamda, US süper stabildi.Preview Weekend süper stabil geçti..Open Beta registration'dan tut, oyuna girene kadar oldukça başarılıydı.Burda sorun GOA denen şirket.Şu son 1-2 ayda GOA ile olan olaylara bakınca Mythic'in EU politikasınıda diğer şirketler gibi umursamaz görüyorum.Ve korkuyorum commercial release'den sonra bu şekilde devam etmesinden.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Since we launched our new validation system yesterday, players have been flooding onto the beta servers. We've been working on the systems constantly and at the moment more than 70,000 fans are able to play. Some of you however have tried to validate your codes and have received a message saying that they were invalid. If this is the case, please take note of the following points:

The letter 'I' can sometimes look like the number '1'
Likewise on some printed sheets, the letters 'D' and 'O' may be hard to tell apart
A zero will be printed as an 'O' with a line through it.
Please ensure that you are only trying to validate an open beta code, headstart or bonus item codes are not valid at this time, the system will now reject these codes immediately to make it easier for you and to prevent the wrong codes from being submitted.

Previously when you validated your code, there was a delay between the confirmation email and you being able to access the servers, our technicians have worked to remove this delay and now you will be able to patch and play as soon as your confirmation email is received. The last remaining 10,000 players who were waiting for access can now join the action on the servers.

adamlar yine bilgilendirme yazmış ama mail hayla gelmedi :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...