Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone 3g = ipod touch ?

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Şimdi bu iphone 3g, ipod touchun tüm özelliklerine sahip sanırım ?

Ek olarak, yurtdışından getirtme ihtimalim var. pasaporta kaydederek kullanabiliyoruz iphone'u bildiğim kadarı ile.

Son olarak, bu iphone 3g ve ipod touch fiyatları Arap ülkelerinde ne kadar ? dubaide falan. GittiGidiyor'da 1200-1500 dolarda satıyorlar iphone3g leri.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de 3g'ler ile ilk nesil arasında baya bir fiyat farkı var. ayrıca 3g'lerde baya bir sorun var diye okudum nette (arka kapağın daha zayıf olması vs)

GPS özelliği şu an Türkiyede çalışmıyor diye biliyorum ayrıca.

Kısaca 3g kullanan varsa ve fikirlerini paylaşırsa süper olur. :)
3g mi non 3g mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
ha bir de 3g'ler ile ilk nesil arasında baya bir fiyat farkı var. ayrıca 3g'lerde baya bir sorun var diye okudum nette (arka kapağın daha zayıf olması vs)

GPS özelliği şu an Türkiyede çalışmıyor diye biliyorum ayrıca.

Kısaca 3g kullanan varsa ve fikirlerini paylaşırsa süper olur. :)
3g mi non 3g mi ?
non 3g almanin mantigi yok? 2 kati daha kalin, GPS'i yok, islemcisini falan bilmiyorum upgrade edildi mi ama en azindan 3g'de gelistirilmis bircok uygulama var falan filan. pil omru de artirildi yanlis bilmiyorsam.

GPS tum dunyada calisir, yerini bulursun yani operatorden bagimsiz birsey o. Ama google maps turkiye'de route cizmiyorsa oldugun yerle gitmek istedigin yer arasinda route cizemezsin. Bir de tabi harita icin surekli download yapiyor, data planin falan yoksa amerika'daki gibi, icinde patlar o data transferlerinin ucreti.

3g almak kolay degl tek yol o, 2 yontem var 2 si de birbirinden pahali. kontratsiz alacaksaniz almayin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...