Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boğaziçi Topiki

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

ben de kimya muh 1. sınıf..

sisteme tam 6 kez girip 6 ders secmis olmam komikti hep ag zaman asımı falan..tam en karambol anlarda iste 10.05 10.20 10.35 gibi anlarda 3 kez sisteme girmis olmam arkadaslar tarafında kufur sebebi olarak goruldu..

bi de benim dersler paketti nie kastın yahu o karambolde girmeye die soran olursa su ders secme heycanını yasıyım istedim yok kotadır bilmemnedir..aslında cok da heycanlanmadım ama bi tek mat101 i iste ortacgilden degil de oral dan alıyım istedim o yani yoksa aksam da alırdım eheheheh..

cuma gun 3 ders olarak sadece kimya labı olması durumsalına da koyayım cumayı satamıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

heh,
şimdi ben ders falan seçmiyorum hazırlıktan dolayı.

perşembe cuma kayıt günüm. sanırım harç neyin yatırmama gerekiyor 98ytl. ama ne zaman nereye yatırmalıyım, bu harç mı yoksa katkı payı mı? bunu yatırdıktan sonra git bide harç yatır derler mi?

bir de bana yurt çıktı mı?

bir sürü soru sorucam evet
Sosyal ağlarda paylaş

durun lan ben de geliyom!

yüksek lisans için kayıt yaparkene [email protected] mail açıcaklarını söylemişlerdi ama açmamış yalancılar. telefonla aradım elemanları ama kati bir sonuç da alamadım.. gidip BIM'den açtırıyormuşum sanırım mail adresini..

sistem mail olmadan işlem yaptırmıyor mu yahu?
bi soru daha danışmanı biz mi seçiyoruz, danışmanlar mı bizi seçiyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...