Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn'nin yeni sürümü

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

yezid said:
Red said:
uyumlu msn plus yok sanırım henuz

sıkıldım milleti $.[324] gibi gömekten :)

Hardter said:
yukledık plus bulamadım bende

http://mirror3.msgpluslive.net/MsgPlusLive-479b.exe

buyrun plus.

o değil de, iki büyük sorunum var onlar dışında baya beğendim, biri avatarların solda olması, diğeri de konuşma pencerelerinin acayip parlak olması, değiştirilemiyor ve gözüm yoruluyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Abi ne iştir anlamadım, girdim msn' e, yeni sürüm var güncelleyelim mi dedi, güncelle dedim sonra yeni sürümü açtığında bütün kişi listesi yok oldu? İnternette de biraz araştırdım, yaşayan çok var ama hala adam gibi bir çözüm yok ortalıkta?

edit: 8.5 yükledim yeniden, çözüldü sorun. Eskiden messenger' ın yeni versiyonu gelse bile geçmezdim eskisi daha iyidir kesin diye. Bi ara vazgeçtim bu düşünceden, şimdi de geri dönüyorum. Teşekkürler mikrosoft.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
minimum ram yiyen ama işkence çekmeyeceğimiz, normal bildiğim msn diyebileceğim gibi bir kullanıma sahip bir msn varmı? 60k ram yiyo bu, benim ram 512 mi ne, pc zaten kasışlarda bi hdd çöktü diğerinin de bi ayağı çukurda =D şöyle gereksiz programları siliyorum falan, min ram yiyen kullanışlı bi msn lazım. tavsiyede bulunanlara +rep vericem terazilerine abanıcam. teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...