Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yasal Hile (20 dakikada 1-60 leveling)

FreEmoon

Öne çıkan mesajlar

o zaman yabancı biri bize recruit gönderdiğinde bu olayı yapabiliyoruz? mesela isveçten olan tiplerden göndertsem, benim kendi accountımdaki karakterlerimle level vermem mümkün mü yoksa sadece triple exp mi geliyor? bi de triple exp sadece mob killere mi geliyor rested bonus gibi yoksa quest expleri de 3 e katlanıyor mu :o

amma çok soru sordum :I
Sosyal ağlarda paylaş

uğraştığın bişi yokki aslında.yani en azından ben bişiyle uğraşmadım.tümm acclerimi satmıstım,yeniden başlayayım dedim bu olay oldu 3 günde hiç kasmadan lvl 60 oldum.

olay şöyle oluyor yukardaki arkadaş sormuş cevaplayayım,

Seni davet edicek kişi sana bir email yolluyor.Onunla sana 10 günlük trial key geliyor.oyuna başlıyorsunuz.Moblardan extra xp alabilmek için adamla aynı bölgede olmanız gerek.Yanyana quest yapıyormuş gibi.Ama questlerden gelecek olan 3x bonusu almak için,adamın da aynı yerde, aynı questi bitirmiş olmasına gerek yok.Quest tesliminde yanında durması yeter.Mesela benim 1. charda,ikimizde açtık lvl 1 dwarf,o benden önce oynadıgı karakteriyle oynamaya devam etti.Ben başladım kasmaya.Ben bi bölgedeki tüm questler bitince adamı çağırdım,yanıma summonladım o yanımda durduğu için,quest tesliminde 3x bonus aldım.Ben böyle yaprak lvl atladım,sonra atladıgım lvl i "grant level" diye bir olayla adama verdim.Bu olay lvl 60 a kadar.sonra o karakteriniz normale dönüyor.Sonra açıcağınız karakterle tekrardan başlıyor.

Ha bu arada,bu lvl verme olayında kendiniz lvl almak istiyorsanız,sizin davet göndermeniz gerekiyor.Yani birisi sizin sayenizde oyuna başlarsa..Size davet gelirse arkadaşınız size level atlatamıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...