Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi PvPci..

Deno

Öne çıkan mesajlar

tka+doctor ölümsüz combo anca rifleman alırsa alır üstünede birşey tanımam[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Swordsman+Rifleman
TKM+Rifleman
Combat Medic+Rifleman

Bunlar bence PvP de gerçekten sağlam olabilecek kombinasyonlar...

Saygılarımla...[signature][hline]Karanlıga bakarken dikkatli ol evlat...
Neden diyecek olursan;Sen karanlıga bakarken karanlıkta..
Sana ve senin derinliklerine bakar...
Sosyal ağlarda paylaş

fencer+doctor

tkm iyide sonucta bi tek kinetic vuruyor. fencer in elinde iyi bi ackly bone la yapilmis stun baton varsa ve dodge skill tape leri bulduysa zaten varolan dodge uyla rifleman den baska alabilecek birini tanimiyorum ki sade bi rifleman de zor o dodge lar karsisinda :)
Sosyal ağlarda paylaş

pistoleer in attack larida duzeltilse sanirim baya iyi olacak. melee defense2 zaten calismiyor kimseyi dusurdugu yok. stopping shot un bi faydasini goremedim. bi fanshot su multiple target lara uygulanan atislardan kaynaklanan bug la kullaniliyordu tek bi hedefe 4k 5k dmg vurabiliyordun. oda duzeltildi. simdi goepistol le bodyshot 3 kullanilabilir gerci kraytlisiyla. 300 e yakin dmg verebilirsiniz. ama shield generator de tututo stun i bide %35 lik stun protect li composite ler yapiliyo :) baya bi karmasik oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi lar yanlarında Bodyguardlarıyla dolaştıkları sürece en güçlü PvP karakterleri olucaklar (:

Neyse şakayı bırakalım aylardır MBH yim Rifleman'li templateler hariç kimseden korkmadım ve yenilmedimde ama şu an için mind a vuran adamdan korkucaksın (Rifle.+CM gibi) Değişeceği söyleniyor ama zaman göstericek bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler her profun iyi yanlari da var kotu yanlarida. Zaten hicbirimiz tek bi profla savasmiyozki illaki diger bir iki profun saglam ozelliklerini katiyoz. Ben simdiye kadar master yaptigim 4 prof var. Biri rifle oteki tka ki hala bunlarla savasiyom Diger i brawler son patchedn sonra bi bakim dedim bide marksman, Gunluk ortlama 1500 civari fp yaparim pvpde. Egre soyle saglam bi raid felan olursa degme keyfime. Rekorum 1 gunde 6kfp. Jedi felan tanimam ezer gecerim. Her kese ayri taktik uygulucan ve kacmayi bilcen:)[signature][hline]Est Sularus oth Mithas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...