Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mükemmel Nobre

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Jardele kaç milyon bayıldılar ben hatırlayamadım pardooon?

Nobre 350 bin USD ye oynuyomuş FB de 1 milyon da yıllık klübe weriomş FB.

Bide Alex gelirse artk biz Süperlig den çekilelim derim hafif gelir dierleri bize..

Chelsea satar bkj ye hasselbaink'i bekleyin ha ha ha.
Yaf sırf Pierre war die özenip kluiverti alacaz bizde demiolarmi komik...[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

ne hasselbaink i yapmayın adam chelsea de 11 oyuncusu ve döktürüyo onu 10milyon pound dan aşağı bırakırlar mı sanıyosunuz bjk nin gücü yeter mi ona hepsi fıs haber ya prso belki ama hasselbaink asla bence bu arada...

nobre gibi adam varmı bjk de yedek kalır diosunuz!!![signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

vodan gibi laleler yorum yapınca adamın tartışası gelmiyor. la havle....

Nobre yedek kalırmı bjk de be santrofor yok Sinan la çıkıyoruz hale bak.Ama yönetimin acizliği ve luce nin
Sene başında İlhan var dediler Ahmet var dediler almadılar.
Güvendiğiniz adamı niye satıyorsunuz?
Hadi sattınız Uefa kupasını hedefleyen takım gidip 1 yıldır top oynamayan adamı NEDEN NİÇİN HANGİ AKLA HİZMET alır?

çıkıp ben oynııcam artık yetti lan

Chelsea dünyanın en zengin kluplerinden biri Hasselbaink banko 11 bjk nin alması bir mucize olur.
Alın Zalenka yı
Alın Camara yı
Kluivert belki alınabilir ama Hasselbaink i klup bırakmaz eğer bonservisi elindeyse belki olur.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

abi ozaman pvh niye size geldi :) adam değişiklik istiyor. fanatik fotomaç vs türü tuvalet kağıtlarını okumuyorum sadece sağdan soldan duyduğum şey yakın arkadaşım değil ki ağzından duyayım herhalde televizyonlara da çıkıp ben gitcem chealseanin mına koyiim dicek hali yok hehe
Sosyal ağlarda paylaş

hooijdonk'un yaş 34, hollanda liginde oynuodu hemde feyenoord da ki bence türkiye ligi daha iyi,para karşılandı geldi... hooijdonk u da o yaştan sora ingiltere de italya da ispanya da napsınlar o da buraya geldi!!

ama hasselbaink yaşı 32 chelsea de 11... ve çoğu büyük klüp ister ve istiodur bence ayrıca FEYENOORD la CHELSEA yi de karşılaştırmayız dimi...

hooijdonk: kalou,emerton la falan oynuodu
hasselbaink:duff,crespo,mutu,veron ve birsürü yıldız ayrıca bu senede yenileri gelir!![signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

Size ne kardeşim biz alex için laf ediyormuyuz
abinizmi Hasselbaink hasbin allah ya

Hasselbaink i de alıcaz
Kluivert ı da alıcaz
Prso u da alıcaz 3 lu forvet çıkıcaz
Defansada Smiç le Cafu yu alıcaz
Tormanıda alıcaz
Alex ide biz alıcaz Nobreyide
Varmı anasını satıyım....

Siz gidin bakallara borcu kapatın Devlete verginizi ödeyin sonra gelin transfer konuşun

YETER LAN ÇILDIRTTINIZ ADAM!!![signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

sen al kardeşim o zaman

Devlete vergi borcunu kapattıktan sonra
git Hacılar Erciyes den Hakikat ı al forvete
Alex i alamazsınız zaten bu senede yine tv nizde Alex in maçlarını yayınlarsınız ordan izlersiniz Alex inizi

daha ortegayı elinde tutamayan klup alexi alsa ne olur almasa ne olur_?[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

sen ilerde başkan ol alırsın o zaman en mükemmellerini sinirlenme şimdi otur plan yap ileriye genç araştır şimdiden 9-10 yaş cm4 den falan 15 yol sora anca dimi?? ;)[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

Bak kardeşim mapustan yeni çıktım 2 hafta men yedim
hasta etmeyin lan adamı !!!! :)

adam olan klup eğitir adamını olmadı kovar köpek olmaz peşinde
Bizde göster bi tane futbolcu hangisi artislik yapmış klube taraftara?
Erman Beşiktalı garsona kafa attı sildik
Ali Eren laf etti sildik
Pascal malı kontrol etti sildik
Amokachi zamanında artislik yaptı geri getirmesini bildik![signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

biz yollamıomuyuz sorunluları:

bknz: ceyhun kargaşa çıkardı gruplaşma falan
hakan bayraktarla,erhan albayrak klübe laf etti
revivo ne kadar ii olsa da zamanında şımardı gitti
yusuf gece hayatı falan öncelik etti arklaına da bulaştırdı gitti

o konuda gs çaresiz bu sene:

volkan,berkant,ümit karan

hep olay hep sorun ama adam yok yollayamıolar napsınlar[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

İlle biri çıkıp birisine direkt olarak hakaret etcek!
E hakaret edersen bende sana lale senin babandır derim.
Sen daha 8 yaşnda flnsın sanırım 40 yıl sonra başkan olursn anca bjk ye oda seba bi ömür başkanlık edip serdar bilgiliyebıraktı
serdar bilgilide bi ömür başkanlık yapmadan sana bırakmaz heveslenme fazla noterlik gibi bu birisi ölmeden boş kadro açılmayan cinsinden![signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 04 Nisan 2004 00:31 tarihinde demiş ki:
Jardele kaç milyon bayıldılar ben hatırlayamadım pardooon?

Nobre 350 bin USD ye oynuyomuş FB de 1 milyon da yıllık klübe weriomş FB.

Bide Alex gelirse artk biz Süperlig den çekilelim derim hafif gelir dierleri bize..

Chelsea satar bkj ye hasselbaink'i bekleyin ha ha ha.
Yaf sırf Pierre war die özenip kluiverti alacaz bizde demiolarmi komik...

1.si jardeli cem uzna kendi cebinden cıkardıgı parayla aldı...
Nobrenin o parası federasyona gosterilen paradır ve de unutmaki gs ve fb oyuncuların aldıgı paraları azaltıp federasyona gonderiyor boylece az vergi oduyor...
2.Chealsenin satıp satmayacagını bilemezsin adamlar yerine iisini alacaklardır satar hasasselbaink az bulunur hint kuması deildir gidip de ronaldoyu istemiyoruz...
3.Pierre ii bi adam olabilir ben de hayranlıkla izliyorum ama kluiverti alamak istemeleri barcayla anlasamaması ve sezon sonunda ayrılmak istemesidir... Ya biraz basını takip yada biraz daha bilgilen ole yargıla bazı seyleri...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 04 Nisan 2004 13:20 tarihinde demiş ki:
hooijdonk'un yaş 34, hollanda liginde oynuodu hemde feyenoord da ki bence türkiye ligi daha iyi,para karşılandı geldi... hooijdonk u da o yaştan sora ingiltere de italya da ispanya da napsınlar o da buraya geldi!!

ama hasselbaink yaşı 32 chelsea de 11... ve çoğu büyük klüp ister ve istiodur bence ayrıca FEYENOORD la CHELSEA yi de karşılaştırmayız dimi...

hooijdonk: kalou,emerton la falan oynuodu
hasselbaink:duff,crespo,mutu,veron ve birsürü yıldız ayrıca bu senede yenileri gelir!!

hasselbaink uzerine yine forvetler alınacaktır ve 32 yas bir forwet için biraz yuksek gunumuz futbolunda artık genc cok kosan press yapan oyuncular daha cok satın alınıyor ve daha cok oynatılıyor...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 07 Nisan 2004 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...