Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali AYDIN hakemliği bıraktı!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
Szasstam, 07 Nisan 2004 19:20 tarihinde demiş ki:
2 senedir konuşmayan Başkan konuştu.
Ali Aydın gitti.
Bu kadar üst üste bariz hatalar yapan hakemin bırakmasından doğal birşeyde yoktur.En az 6 ay dinlenmesi gerekirken 3 hafta sonra maça verirsen , böle bitirirsin hakemi.
Zırnık üzülmedim işini iyi yapmayanın o işten ekmek yemeye hakkı yoktur elbet onun yerine gelicek ve o ekmeği hak edicekler vardır.

herşey gayet ii açıklanmış bu msjda. kendisi 4 kırmızı kartlık fenerbahçe maçından sonra kulübümüzden gelen tepkiye tawır alarak her maçta kötülüğümüzü istemiş bi hakemdir.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Cok yazık cooooooook adamı federasyon tek basına bitirdi... rize macındaki hatasından sonra sene sonuna kadar dinletilmesi gerekirdi butun basın uzerine gidiyordu ve sen bu adama bu bozuk psikoloji ile nasıl mac verilir... Yazık ettiler adama cok ayıp cok yazık...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

İki senedir konuşmayan adamı konuşturttu iyi oldu bıraktı(rıl)ğı diyenler var. Bana çok komik geldi bu.
Bir adam iki senedir hiç konuşmuyorsa ya hiçbir haksızlığa maruz kalmamış yada kaldığı haksızlıklar sonunda sesini çıkarmayarak aptallık etmiştir. Kime ne kimin ne kadar süreyle konuşup konuşmamasından. Ayrıca konuşan insanın da 2 senedir konuşmadım bak ilk defa bişe istiyom nolur yapın kıvamındaki açıklamaları da aynı şekilde güldürmüştür insanları sanırım.[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Asıl suçlu onu 1sene dinlendirmiyip ödüllendirdiklerini sananlar.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca ben Ali Aydın GSnin hakkını yedi demedim.
Bu kadar hata yapan bir hakemin üst üste hala türkiyenin em iyi hakemi denmesinide anlamıyorum.

O sahaya ben çıksam bu maçı satıyım desem bu kadar salak hata yapmam o nedenle ben satıldığına falan inanmıyorum.
Hakemlik yapıcak durumda değildi. Bıraktı gitti miss gibi oldu.
Ahh Bülent Yavuz hangi akla hizmet orda oturuyor onuda bilmiyorum aynı şekilde Haluk Ulusoyda , 6 ay minimum dinlendirilmesi gereken adamı 3 hafta sonra maça verirsen bu hatayı seninde ödemen gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye hala 2-3 hata ile adam silmeye devam ediyor.
Bu zihniyetle Türk Futbol u hiçbir zaman ilerlermez.

Ali Aydın tek suçlu değil. Ali AYdın bir nokta ve o noktadan geçen sonsuz doğru var.Bu olaydada birçok suçlu var.
Asıl bırakması gereken Ali Aydın değildi. Asıl utanması gerekende o değildi.

Asıl bırakması gereken o yanındaki 2 kişiliksizdi.
ve Asıl utanması gereken ise yıllarca bu hataların meyvesini yiyen galatasaray.

2 yıldır konuşmayan başkan ve eski başkanları
Neden ve niçin?
Beşiktaşın Fenerbahçenin bu hakem hatalarından yıllarca çektiği şampiyonlukları gittiği zaman niye konuşmuyorlar????[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
resata, 08 Nisan 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
said:
eagle_dnz, 07 Nisan 2004 19:12 tarihinde demiş ki:
çok saçma karar yazık oldu

heeee tabe !!!

hehehehe *!Serkanow p.ç gbi güler*[signature][hline]En büyük Cimboooomm
http://linkler.8m.com
Biz Bu Ülkeyi Karşılıksız Sevdik !!!!
Kitapyurdu
İlişkiler.Net
Mynet Arkadaşlık
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
oh be çok güzel bir haber

çok iyi olmuş bıraktıgı , saçma sapan kararlar veren gereksiz bir hakemdi

bu dengesiz herife türkiyenin en iyi hakemi diyenlerde herhalde futboldan çakmayan, hakemligin ne oldugunu bilmeyen kişiler...[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
[01:36] olm nickimi alanı bulursam
[01:36] <@BonePARTT> kucuk emrah jaan
[01:36] oyacam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 08 Nisan 2004 17:29 tarihinde demiş ki:
oh be çok güzel bir haber

çok iyi olmuş bıraktıgı , saçma sapan kararlar veren gereksiz bir hakemdi

bu dengesiz herife türkiyenin en iyi hakemi diyenlerde herhalde futboldan çakmayan, hakemligin ne oldugunu bilmeyen kişiler...

*!Alkışlar*[signature][hline]En büyük Cimboooomm
Kitapyurdu
İlişkiler.Net
Mynet Arkadaşlık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 08 Nisan 2004 12:52 tarihinde demiş ki:
2 ay once bjkliler saydiriodu ali aydina fb macinda yannis karar verdi diye 3 puan aldilar diye.

simdide en iyi hakem oldu.

amacim kimseye direkt bisi demek degil ama ilginc geldi :) herkes isine geldigi yerden tuttugu icin su anda durum boyle. dahada kotu olacak gorursunuz. ukranya futbolundan farkimiz olmicak yakinda.

+1 demeden gecemeyecegim...Fb macinda yerden yere vurdunuz anadan girdiniz babadan ciktiniz ey bjk'liler!?Simdi sizin lehinize karar verince mi en iyi hakem oldu?[signature][hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 08 Nisan 2004 18:53 tarihinde demiş ki:
said:
Azmodai, 08 Nisan 2004 12:52 tarihinde demiş ki:
2 ay once bjkliler saydiriodu ali aydina fb macinda yannis karar verdi diye 3 puan aldilar diye.

simdide en iyi hakem oldu.

amacim kimseye direkt bisi demek degil ama ilginc geldi :) herkes isine geldigi yerden tuttugu icin su anda durum boyle. dahada kotu olacak gorursunuz. ukranya futbolundan farkimiz olmicak yakinda.

+1 demeden gecemeyecegim...Fb macinda yerden yere vurdunuz anadan girdiniz babadan ciktiniz ey bjk'liler!?Simdi sizin lehinize karar verince mi en iyi hakem oldu?

*! Bidaa Alkışlarrrr*[signature][hline]En büyük Cimboooomm
Kitapyurdu
İlişkiler.Net
Mynet Arkadaşlık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Serkanow, 08 Nisan 2004 16:45 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 07 Nisan 2004 19:52 tarihinde demiş ki:
Gs kazansaydı haksız bir şekilde kazanıcaktı

yavaşşşşş bejeke haksız kazandı o golde el mel yoqtu

çingene gibi konuşma !

yorumunu ciddiye almıyorum zaten saçmalamışsın herkes biliyor bülentin el le oynadığını
Atılan golün el olduğüunu
hadi olmadı kaleciye faul var
oda mı kesmedi?
Ofsayt zaten pozisyon[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 08 Nisan 2004 18:53 tarihinde demiş ki:

+1 demeden gecemeyecegim...Fb macinda yerden yere vurdunuz anadan girdiniz babadan ciktiniz ey bjk'liler!?Simdi sizin lehinize karar verince mi en iyi hakem oldu?

Ben Ali AYdın a çok iyi hakem demiyorum.Ama 2-3 hata ile harcanacak hakem değildi.
Sizler değilmiydiniz Muhuttin Boşat ı en iyi hakem seçen? Bjk nin 2. liğini aldı o sene Bjk şampiyonlar Ligine gidemedi. Üstelik şampiyonluk şansı bile vardı.
Ali Aydın sayesinde rize den 2 puan alıp çıkışa geçebildiniz.
Ben şahsen bırakmasını istemezdim ama iyi yapmış üstüne gidiliyordu.Bıraktırılması yerine küme düşürülebilirdi.
Ali Aydın bizi Türkiye Kupasından da etmiştir.O maçta sahaya taraftarlar atladı Kapalıdaki demirler bile kırıldı.Ve Beşiktaş 1 maç ceza almıştı.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

"ali aydın iyi hakemdi" yok "ekmeğiyle oynandı" fln denmesin artık yaa.
bu adam devamlı maçların önüne çıkan şovmen ruhlu biriydi.

beşiktaşlı arkadaşlar bari siz demeyin....bu adam deilmidi ilk maçında pascal nouma'yı(ikinci döneminin ilk maçında) 2 dakkada oyundan atan.o zmn sahaya atılan cisimlere karşı göğsünü gerip korumaya gelenleri dışlayıp üzerime bişey gelsinde hele.. mantığıyla davranmadımı?normal seyrinde giden bi maçtı adam sıkıldı baktı noumada girmiş sonra noldu kaç hafta konuşuldu.?

4 kırmızı karttan sonra kendine magazinde yer arayan mankenler gibi yeni bişee bulduda raatladı herhalde böylece medyada yer aldı bol bol..ne zmn unutuluo hop bi vukuatla çıkıodu karşımıza.

çaykur maçından sonra hele bırakmaması acaip bi olaydı ya orasıda ilginç.zaten objektif olmasam komplo teorileri üretcemde neese:P

zaten ben galatasaray için bişee demiyorum artık.fenerbahçe elazığ en son beşiktaş..

e ii odu dooru oldu diorum..[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...