Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms World Party

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar. Beyler bu oyunu online oynamaya çalışıyorum arkadaşlarla. İlk başlarda 1-2 kez oynadım ancak sonradan ekran siyah olmaya başladı. Solucanlar felan hep siyah hiçbirşey belli olmuyor. Biraz okudum Vistada çalışmıyor diyorlar. Bende birkaç kez çalıştı ama artık çalışmıyor. Çözümü bilen söylerse çok makbule geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

davejones said:

Merhabalar. Beyler bu oyunu online oynamaya çalışıyorum arkadaşlarla. İlk başlarda 1-2 kez oynadım ancak sonradan ekran siyah olmaya başladı. Solucanlar felan hep siyah hiçbirşey belli olmuyor. Biraz okudum Vistada çalışmıyor diyorlar. Bende birkaç kez çalıştı ama artık çalışmıyor. Çözümü bilen söylerse çok makbule geçer.

vista genelde sorunlu oluyor. bilgisayara restart atinca ya da oyunu yeniden baslatinca duzeliyor genelde o ekranin oyun sirasinda siyah olma sorunu.

ama tabi calismiyor derken artik oyuna da giremiyorsan gg olmus demektir. bende de vistada onceden calismisti. formattan sonra oyunu yeniden kurunca oyun acilirken hata almaya baslamistim. o haldeyse simdilik cozumu yok diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler cevabın için :) Şimdi şöyle birşey var, siyah ekran olmaya başladığından beri farklı şeyler denedim. En sonunda regieditten bazı dosyaları sildim ve artık start game yapınca bile donuyor oyuna başlamıyor. Official siteden vista ile compatiable yapmak için bir program indirdim. Bu internetten indirdiğim oyunun üzerinde denedim olmadı. Yarın birkez daha cd den yüklemye çalışırım artık. İyi geceler :)
Sosyal ağlarda paylaş

davejones said:

Teşekkürler cevabın için :) Şimdi şöyle birşey var, siyah ekran olmaya başladığından beri farklı şeyler denedim. En sonunda regieditten bazı dosyaları sildim ve artık start game yapınca bile donuyor oyuna başlamıyor. Official siteden vista ile compatiable yapmak için bir program indirdim. Bu internetten indirdiğim oyunun üzerinde denedim olmadı. Yarın birkez daha cd den yüklemye çalışırım artık. İyi geceler :)

Abi sen ben dediğimi yap tekrar yükle sonra herşeyi kapa açmayı dene.
Bu arada sorunsuz çalışırsa haftaya bizle worms oynuyorsun haberin olsun sdf

Ahaha bu arada bu gecenin en komik olayı noob diye dalga geçtiğim proggorp'un beni oyundan çıkarması oldu sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...