Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms World Party

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

ben anlamıyorumki abi sizi, bireysel yetenekle oyun kazanabileceğiniz pro yu tercih etmiosunuz. apaçi gibi oraya buraya abuk subuk şeyler atıp daha nolduğunu anlamadan 2-3 adam kalan, 1 saat uğraşıp tek adamını bıraktığınız kişinin önüne bala göte düşen bi kutudan çıkan über bi silahla oyunu alan, 2 oyunluk seride 10985109 tane ip kullanılan mesafenin, lokasyonun önemi olmayan bi oyunu tercih ediyorsunuz.

beni benden alıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kişisel fikrimi söyleyeyim: amacım karşımdakini hep yenmek falan değil, akşamları hoş vakit geçirip eğlenmek. Genel bir strateji oluşmasın, beklenmedik anlar yaşayalım diye 30 saniye yapıyoruz süreyi de, gayet eğleniyoruz. Çoğunluk ta seviyo oynamayı ki oynuyor böyle.

Aha eşek çıktı galiba, adamları sağa sola dağıtayım heyecanını seviyoruz, süre biticek suya düştü fail demeyi, süre biterken PANIC PANIC diye chat spamlemeyi seviyoruz... bilmiyorum oyun anlayışımız farklı galiba voys seninle.

Strateji isteyen ciddi olan gitsin age of empires oynasın abi, bizim oyunun özelliği bu.

Bence de pro nun hiç bir zevki yok. Çok ciddi geliyor bana. Eğlenemiyorum.

Tamam kabul ediyorum 30 çok az doğru dsgsd.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
Ben kişisel fikrimi söyleyeyim: amacım karşımdakini hep yenmek falan değil, akşamları hoş vakit geçirip eğlenmek. Genel bir strateji oluşmasın, beklenmedik anlar yaşayalım diye 30 saniye yapıyoruz süreyi de, gayet eğleniyoruz. Çoğunluk ta seviyo oynamayı ki oynuyor böyle.

Aha eşek çıktı galiba, adamları sağa sola dağıtayım heyecanını seviyoruz, süre biticek suya düştü fail demeyi, süre biterken PANIC PANIC diye chat spamlemeyi seviyoruz... bilmiyorum oyun anlayışımız farklı galiba voys seninle.

Strateji isteyen ciddi olan gitsin age of empires oynasın abi, bizim oyunun özelliği bu.

+1 30 saniye disinde

ben oyuna acikcasi lan dur suna bir koyayim en birinci ben olayim mantigiyla girmiyorum, eglenmek icin giriyorum. pro olsun, 30 saniye olsun, silahlari kisalim diyorsunuz ama eglencesi kalmiyor. kurtlar birbirinden uzak olunca 30 saniye yetmiyor acikcasi. bilgisayarla oynarken bilgisayarin yaptigi gibi ben de 3453434 metre ileriden bazuka ya da bomba sallamak istemiyorum. 30 saniye yapicaksaniz sureyi ipi sonsuz yapin ya da sinirsiz yapin. olmadi sinirsiz jetpack koyun cok istiyorsaniz. acikcasi eglenmiyorum paso kasarak oynayinca. turnuvada da esegi falan kaldirdiniz millet kasarak oynicak yine. adam ya yer altina giricek silahlar kalmayinca ya da paso girder dosicek tepesine. cogu oyun sudden deathe uzayacak. sudden deathe uzayinca ve birlikte yukari cikilacak birsey kalmadiginda eglenmekten cok aci cekiyorum dur lan ziplayim da belki yetisir ya da bir girder koyayim da yukarda kalayim diyorum. esek, nuke ya da carpet bomb olunca kafana yiceksin belki ama guluceksin. ben guluyorum acikcasi ne kadar kufretsem de. eglence anlayisim bu benim. baska turnuva olunca taktikten cok eglenceyi on planda tutan birseyler yapalim.

@Voys: kura cekicez msnde birkac kisi toplanip. herkesin gorebilecegi bir yontem bilen varsa oyle yapariz kurayi. eleme yontemiyle gidicek turnuva
Sosyal ağlarda paylaş

abi adı üstünde turnuva, insanlar daha çok oynamak için ona göre daha çok kasacak, kimseyi de zorlamıyoruz turnuvaya girin diye. ama sonuçta şu oyunda kendinizi geliştirip artistik hareketler yapıp da eğlenebilirsiniz. ayrıca proda superweapons açık. benim hoşuma gidiyor pro. 30s, oynarken götün tutuşuyor telaş yapıyorsun; mayin hemen patliyor, farklı düşünmen gerekiyor. oyunu da ona göre oynuyorsun; silahlar yenilenmiyor, bu da bokunu çıkarmamak için silahların. yoksa full wormage oynayalım
Sosyal ağlarda paylaş

abi normal eğlencesine oynadığımız zamanda at eşek katır her tür silah olur sonuçta kazanma hırsı için değil gülmek eğlenmek için giriyoruz açıkçası benim kendi worm'um über bi silah tarafından öldürüldüğünde gülüyorum veya çok ottan oktan biyerde spawn oluyor mesela tek shotgunla denize düşüyorum gülüyorum. sınırsız ipte ip nede olsa sınırsız dediğimiz için zıpla hopla hoppidi yapıyoruz ama çoğu zaman fail oluyor sağa sola çarpıyoruz yine gülüyorum.

silahlar sınırlı, über silahların kaldırıldığı pro oyun dediğimiz olayı turnuvada yaparız çünkü turnuva ciddi bişey hem eğlencelik hemde içinde kazanma hırsıda olcak oyüzden şans faktörünü minimuma indirmek gerek. yani diyeceğim şudur ki, öylesine oynadığımız oyunlarda fazla kasmamak gerek. rahat olun gülmenize bakın, kaç oyundur ilk geberen ben oluyorum bitek şu son 2 oyunu aldım ama ben yine gülüyorum, yine eğleniyorum. wormlerimin hepsi aşağıda bi nuclear test geliyor hepsi gg, ben gülüyorum. önemli olan bu değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:

ne kadar katılsam azdır. bu konuda ben de elimden geleni yaptım ama ne yazık ki bir türlü bu anlayışı sevdiremedim kimseye. zaten hayat bizi yeterince kasıyor, daha fazla kendimizi kasmak için değil, gülelim eğlenelim bir an dertlerimizi unutalım diye oynuyoruz.

sonuçta inkar etmeyelim paticik'de de %90'ımız geyik yapmıyormuyuz? süper silahlar olmasa, fantastik şeyler denemek olmasa, benim oyunda yaptığım mallıklar olmasa insanlar neye gülüp eğlenecek ki? o zaman ha medal of honor oynamışsın ha worms.

illa oyun kazanmakla önemli kişi olunmuyor, karizmatik hiç olunmuyor. sonuçta benim de arada 1-2 oyun almışlığım var ama dorke ve voys şahidimdir attığım bombaların çoğu bala gitti öyle kazandım bunu da söylemekten hiç utanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

2 worm bende var 1 tane xeno da, xeno suya yakin ben dinamit koyup oyunu almak yerine üstüne kaynak yapip denize ittirmeye çalışıyorum :)

yada 15 canı kalsa bile super banana atiyorum bazen kendim de suya gidiyorum.

ferhunde de ikiyüzlü herkes ikiyüzlü.. arkamı dönüyorum dinamit koyuyorlar ama ben böyleyim, böyleyim, çok fazla insanım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...