Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Maçları

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

lyon porto maçında ilk devre sonucu 1-1
(6' Maniche ; 14' Luyindula)
lyonun işi baya zor ilk maç 2-0 olduğundan. 3 gol atmaları lazım.
ama zaten onlar da çıkmasın yeter bu kadar rezillik[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

yeehhhaa işte gerçek şampiyonlar ligi zevki
sürprizlerle dolu bi sene
önce monaco şimdi de deportivo dünya dewlerini dewirdiler hem de kimsenin beklemediği bi zmnda hll olsun
çok zewkli olucak final maçı sürpriz takımların kapışması olucak. kimse tahmin yapamicak maçın sonucuyla ilgili. çünkü onlar sürpriz takımlar heran herşeyi yapabilirler :][signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız deportivo sürpriz takım falan değildi bu sene

yani herkes çeyrek finale çıkabilicek güçte olduklarını biliyorlardı ama milan'ı elemeleri büyük sürpriz olucak

deportivo kalan takımlar için en güçlü, büyük ihtimal başka sürpriz olmazsa onlar kazanır kupayı ama milan geçebilirsede bu turu kupayı kimseye kaptırmaz[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

deportıvo kupayı alırsa bızım lıg sampıyonu champ lıg e dırekt gıdemıyodu galıba ?
net bılen varmı ?[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 06 Nisan 2004 23:50 tarihinde demiş ki:
deportivo çıkarsa hakem sayesinde çıkıcak

ilk maçın hakkı 7-1 iken. 1 bariz golü ofsayt ile yedi, inzaghi, shevchenko ve tomasson'un da %100'lük 3 pozisyonunu ofsaytla kesti (%100 derken bomboş 20 metrelik alanda karşı karşıya pozisyonlar)

bu yazı hatırlatma niteliği taşımaktadır[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 06 Nisan 2004 23:47 tarihinde demiş ki:
harika!

deportivo da çıkarsa yarı finale muhteşem olacak! yıllardır en muhteşem cllerden birine tanık olacağız

oleyyyyyy oley oley oleyyy deporrrtivoooooo

hahaha harikaaaaaa!!! uyumuşum eve gelince saatlerce bi uyandım arkadaş 4-0 dedi milana koyiim yine domine etmişler clyi dedim livescore.com a bi girdim auehhea :)

harika yaaaa. cl nin kitabı baştan yazılıyor!! kahrolsun devler!! yaşasın orta-ileri düzey avrupa takımları!!!

tek üzüldüğüm lyonun elenmesi. ilk maçın da sadece başını izlemiştim aynısıydı. lyon oynamıştı atamamıştı sonra porto atmış. bu maç da öyle lyon saldırdı porto 1 kere geldi gol. yazık lyon bence çok iyi takımdı.

her neyse böyle cl'nin keyfi çıkarılmaz mı yaa :)

chelsea da elenirse yarıfinalde iyice harika olur. ama onlar yine milan real manchester gibi dev değil en azından sadece oyuncular iyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

deportivo mu çok iyi oynadı yoksa milan mı batırdı anlayamadım. Milanlı oyuncularda maç boyu bitse de gitsek havası vardı. Ama deportivolular da öyle güzel paslaşıyorlarkı bende rakip takım oyuncusu olsam bende dalıp izlerim :-P
Cl ye ayrı bir renk kattı bu olaylar...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yan hakem berbattı 3tane ofsaytlan ilgisi olmayan pozisyonda ofsayt verdi gerçi deportivo'nun çıkmasını istiyordum adamlar her sene son 8e giriyorlar en azından[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...