Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung i900 Omnia almayı düşünüyorum

Odinn

Öne çıkan mesajlar

Whiplash114 said:
iphone un olur mp3 + telefon. cybershot ların fiyatları düşük zaten onlardan al fotoğraf makinen. gps istersen tom tom alırsın daha mantıklı 1 milyara bir makineyi özellikle i900'u almak saçmalık.

Cybershot + navigasyon cihazı + iPhone alınca 1.000 YTL'den daha mı hesaplı oluyor? Bir yerine 3 alet taşımak konusu ne olacak peki? iPhone yerine de şöyle orta karar bi mp3 player alalım o zaman, telefonu da ucuz alırız böylece, süper karlı çıkıp rahat ederiz.

Not: Diğer topiğini de göz önünde bulundurarak ufaktan bir uyarayım, cybershot matah birşey değil. Canon ve Nikon varken Sony'nin sırf markasına bayıldığın paraya değmez. Aklında bulunsun, sen bilirsin gene tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio'ya katılıyorum Sony'den fotoğraf makinesi alınmaz, Canon ve Nikon'un yanında Fujifilm'de düşünebilirsiniz..

Omnia özellik olarak şahane bir telefon gibi duruyor, hiç görmedim kullanmadım ama bu kadar özellik vaat eden telefonlar patlak oluyor "genelde". Bir de menü tasarımlarını pek beğenmedim ama özelleştirilebiliyorsa problem yoktur tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...