Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Still Life 2

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

asd said:
Still Life 2 remains true to the spirit of its first installment and continues to allow gamers to play and manage two characters bound by the same fate. This time, the aim is for gamers to control two heroines, see the game from two complementary viewpoints and experience two different gameplays. Depending on whether they are playing the victim (Paloma Hernandez) being hunted by the killer or the FBI agent (Victoria McPherson) tracking him down, gamers can alternate between survival and investigation.

fahrenheit geldi aklima
Sosyal ağlarda paylaş

Bu şekilde sabit arka planlar üzerine 3D karakterler oturtulmuş adventurelardan tek istediğim karakterlerin hareketleri akıcı olsun nolluuğğğr...

En son dracula origin'i oynadım. Karaktere animasyon yapmayalım diye kasmış resmen adamlar. Bi yerde büyük kütüphane merdivenini bi yere taşımanız gerekiyo adam o merdiveni alıp cebine koydu...

Still Life güzeldi baya gerçekten. Grafik felan önemli değilgüzel bi konu ve animasyonlarda akıcılık istiyorum bunlar olursa bu grafikler yeterli bence =)

amma yazdım lan..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunu daha yeni oynayıp bitirdim.. ne kadar adventure seven biri olsam da cok iyi bir adv. oyuncusu oldugum soylenemez =P ama still lifedaki bulmacaların sayısı ve zorlugu bana yetersiz geldi nedense.. post mortem'da cok daha zorlanmıstım mesela =).. onun dısında tabi cok basarılı bir oyun olmus.. devam oyununun da grafikleri benim için yeterli gozukuyor.. sadece hikaye guzel bir sekilde devam etsin ve puzzlelara biraz daha önem verilmiş olsun.. tamamdır =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

baya uğraştırdı be

http://i39.tinypic.com/2ngsy12.jpg

bu arada katilin still life 1'i oynaması hoş olmuş ahah, birde en sonunda bu bir video oyunu olsaydı sadece tek bir şans verirdim ve gerçektede öyle olacak sadece tek şansınız var demeside sdsf efekti yarattı bünyemde

oyunun 2 sonu var ve sadece tek şansınız var, yapamazsanız über zor bir kodu girmeniz gerekiyor oyunun menüsünden.. save/load falan kurtarmıyor yoksa..
kötü grafikleri, mekanikleri ve ultra süper bugları saymassak güzeldi oyun..
Sosyal ağlarda paylaş

evet oyun bildiğin çıktı, almanları şu an beta tester gibi kullanıyorlar sdf, forumda hata bölümünü falan ayırdılar.. yok abi en basitinden inventory full elimde bi item var onu muslukta kullanıp ıslatıcam, kullandım çat kaldı inventory dolu diye aynı itemin yerine koyması lazım ama kaldı yani. hadi dön bakalım 1 saat önceki save'e. bu ilk tanışmam olmuştu zaten sonra sık sık save almaya başladım. daha 2-3 defa daha kitlendim böyle. bi de kitlenmediğim kurtulduğum glitchler falan oldu, yok yerin altına girmeler yok kaybolmalar kollarım açık şekilde t şeklinde ilerlemeler...vs

ama güzeldi bütün sorulara cevap buluyoruz 2 karakterle dönüşlü oynuyoruz fln
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
oynuyorum ben de şuan ilerledim biraz da,inventory olayı çok rezalet bişey olmuş ya..hadi gerçekçi yapsalar,abuk şeyleri sığdıramasak oramıza buramıza,ufak şeyler taşıyabilsek sadece tamam dicem de,bi inventory'ye koskoca yatak suntasından kaç metrelik merdivene kadar devasa eşyalar sığıyosa limit olması anlamsız.. bi de karakter animasyonları bi garip,kontrolü çok rahatsız.karakteri oraya buraya yürütürken bariz bi hantallık var.grafikler de çok itici.ilk oyunun oynanabilirliği ve grafikleriyle yapsalarmış bin kat daha iyi olurmuş kanımca.neyse,senaryo için oynamaya devam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...