Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

http://www.footballmanagerlive.com/about/subscription-prices.php

bu oyundan bi cacık olmaz ya. Belli biyerden sonra lig'lere reset koysalar anlıycam ama yok. Yani biyerden sonra ligler takım mezarlığına dönüşüyor. Her oyunu bırakanda arkadaşına oyuncularını caktirmayacak makul bir fiyata satıp bırakıyor oyunu. Denge menge kalmiyor oyunda. Birde oyunculara Stat kasmak var o da harika. Yap bi friendli koy takımına boktan adamları karşının forvet'ı istatistik kassın....

Böyle adaletsiz,boktan işler dönüyor o yüzden bayıyor oyun belli biryerden sonra. En zevkli kısmı oyunun oyuna başlarken ve sonra oyunun zevki gittikçe berbatlaşıyor....
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

http://www.footballmanagerlive.com/about/subscription-prices.php

bu oyundan bi cacık olmaz ya. Belli biyerden sonra lig'lere reset koysalar anlıycam ama yok. Yani biyerden sonra ligler takım mezarlığına dönüşüyor. Her oyunu bırakanda arkadaşına oyuncularını caktirmayacak makul bir fiyata satıp bırakıyor oyunu. Denge menge kalmiyor oyunda. Birde oyunculara Stat kasmak var o da harika. Yap bi friendli koy takımına boktan adamları karşının forvet'ı istatistik kassın....

Böyle adaletsiz,boktan işler dönüyor o yüzden bayıyor oyun belli biryerden sonra. En zevkli kısmı oyunun oyuna başlarken ve sonra oyunun zevki gittikçe berbatlaşıyor....
Sosyal ağlarda paylaş

Radiance said:

Radiance said:

Man U. ile ŞL yarı final macım var ama oyun hata veriyor bendemi bir sorun var yoksa genel bir hatamı crack felan. takımı oynayladıktan sonra XML hatası alıyorum

C:Documents and SettingsAdminstratorApplication DataSports InteractiveFootball Manager 2009 içinde cache yi silerseniz xml hatası yemezsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
alavesle başladım. ligin ilk 2 maçı deplansmana gittim, aldım elime döndüm :P ama evimde kralım celtaya taktım 3. maç :P
deplansman taktiği yapmam lazım. bide takımda kanat yok 4 3 3 oynatıyorum 3 mc 3 fc şeklinde. bekler kanattan ortalarla destek veriyo. ama deplansmanda 2 dmc 3 mc tek forvet falan denicem çok fena ayar yiyorum ya :P
Sosyal ağlarda paylaş

alavesten kovuldum sezon sonuna doğru, prestona aldılar hehe. 10 maç falan kalmıştı zaten çoğunu yenilerek ama kümede kalmayı başararak atlattım ilk sezonu. Yeni sezona iyi hazırlandım. Süper bi başlangıç yapmışken takımımın en iyi 2 oyuncusu aynı dönemde sakatlandı. Son 3 maçtır yeniliyorum bakalım :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...