Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Razu said:

beyler 3 defans oynatan varsa adamların kişisel kişisel taktiklerini nasıl ayarladığınızı söyler misiniz?

zamanım olsa bende gelirdim multiye ama kismet : (

Hangi takımsın bilmiyorum ama 3 lü savunma oynıcaksan wbl-wbr li oynaman iyi olur we beklerininde üst düzey olması gerekio yoksa baya bi zorlanıyosun özellikle kanatlardan oynayan takımlara karşı
Sosyal ağlarda paylaş

Lorante said:

Razu said:

beyler 3 defans oynatan varsa adamların kişisel kişisel taktiklerini nasıl ayarladığınızı söyler misiniz?

zamanım olsa bende gelirdim multiye ama kismet : (

Hangi takımsın bilmiyorum ama 3 lü savunma oynıcaksan wbl-wbr li oynaman iyi olur we beklerininde üst düzey olması gerekio yoksa baya bi zorlanıyosun özellikle kanatlardan oynayan takımlara karşı

wolfsburg aldım,normalde 4lü defanstan hiç vazgeçmem ama defansın göbeği çok iyi doluğu için 3lü defans deniyeyim dedim.oyunun normal verdiği sistemde 3 defansın ortası zonal marking diğer ikisi man marking,iyi mi bu sistem.ben 3ünüde zonal yapayım dedim ama bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncularına bağlı
eğer önliberoların adam gibi tutabileceklerse defanslardan artanları
ve defansların marking'i tacklingi determination ve str leri yüksekse
man marking pek tabi olur
olmadı,karşı tarafın uzun-güçlü-hızlı-tehlikeli oyuncularını onlara denk defanslara mark ettirir geri kalanları zonal'e bırakırsın.

bende 3-5-2 iki insanıydım,olmadı 4-4-2,hadi oda olmadı 4-3-3
ama 3lü defansı,ön liberosuz oynamayı fln bi türlü çözemediğimden 4-1-4-1 oynuyorum istemeye istemeye sdfad

bu arada yılmaz vuralı çok iyi anlıyorum şu an
real madridi yendim
casillasi kaleye gömçürttüm
sonraki maçım kartal sporlaydı,berabere kaldım.

gökgan gönül huzursuzluk çıkardığı için yolladım
yerine aldığım adam henüz tam takıma alışamadı
ve yıldız sol bekimde sakatlandı
resmen sağ-sol beklerim olmadan oynamya çalşıyorum ama zor oluyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...