Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Pes'te nasıl oynuyorsam tüm takımlarla,FM'de bu sezon oynadığım Hoffenheim'larda da aynı şekilde oynadım,ŞL'de oyuncularımın yetersizliğinden 3. olarak elenip(evet ilk sezon 2. bitirerek ŞL'ye kaldım),UEFA'da finale kadar uzandım.

İleride bastırın takımı,4-4-2 oynatıyordum,Eugene Selezynov ve Ibısevic çok iyi ikili olmuşlardı forvetlerde yardırıyorlardı,hücüm futbolundan deplasmanlarda bile vazgeçmedim ama deplasmanlarda uzun toplarla,kendi sahamda kısa paslarla oynuyordum.Deplasman da kontra ataklara çıkartırken takımı kendi evimde paslı oynatıp farka koşuyordum.

Olay sağlam iki stoperimde ki 2. sezonda bunlar Lugano ve Marvin Commper'di,atağa destek verebilecek 2 kaliteli bek'te ki solda rotasyona göre Reto Ziegler ve Stefan Radu,sağda Hoffe'nin kendi oyuncusu Beck.

Hücümda sağ açıkta Mehmet Topuz'u almıştım ve potansiyeli vs. düşük olmasına göre,aldığımda taraftar resmen ağlamış olmasına rağmen çok büyük işler başarmıştı.UEFA'da ortalaması en yüksek oyuncumdu,ligde 2 sene üst üste asist kralıydı.Ha birde kanatlardan oynamayı tercih ediyordum ben :) Klasik Ertuğrul Sağlam taktiği aslında neredeyse yukarıda yazdığım euhueha

Sol açıkta Aaron Hunt vardı,Werder'in genç yıldız adayı.Çok büyük işler başarmıştım onlar,sonrasında Marko Marin'i almıştım da rotasyona göre oynatıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

dünya üzerindeki en saçma şey :) ben de tam bilmiyorum ne işe yaradığını.

bu arada beşiktaş türkiye şampiyonu! :) 4 hafta kala şampiyonluğumu ilan ettim , ama son 3 maçın 3ü de küme düşmeye oynayan takımlarla , antalyaspora kıyak geçebilirim , ne de olsa mehmet'in takımı :D

seneye de transfer listemde 14 oyuncu var , 3 yabancı yolcu (zapo - ernst - bratu) malik fathi , gökhan gönül , mehmet yıldız ve abdurrahman dereli geliyor sezon sonu , kesinleşen transferler bunlar sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

gs ile yeniden başladım.direk lincoln ü sattım.nonda danında talipeleri var ama adam gitmek istemiyor fulhamı istemedi adam:D.baros döktürüyor her maçta orasına burasına çarparak gol oluyor :D.birde lulinha yı aldım ama daha tam verim alamadım.şl de eleme maçında marsilya geldi ilk maç 1-0 yendim ikinci maç kendi sahamda 1-0 yenildim.penaltılarda kazandım maçı.şl de şansıma juventus,arsenal,galatasaray birde shaktar dı galiba unuttum şimdi.baya zor grup geldi 3. olursam iyidir.bu arada asist kralım de santics
Sosyal ağlarda paylaş

haifa'ya çaktııım
werder bremen'e çaktııım
sırada arsenal var
onalrada çakıp gruplardan birinci olarak çıkıp
avrupada fenerbahçe rüzgarı estireceğim
hadi fenerbahçem!
bu arada
38 maçtır bir kere yenildim,kupa benim,şampiyonum namağlup,,transferlerim iyi
ama haberlerde "under pressure manager" yazıyor
anlamadım
zaten bazı haberlerdede benden "she" diye bahsediyor ona hiç deyinmeyecem
ne iğrenç medyamız varmış

ayrıca ,ara transfer döneminde bir dünya yıldınızı almaya düşünüyorum
para birikti
en büyük ihimalde hepimizin sevdiği saydığı biricik ukraynalı,isim vermiyim :P

bu arada youth ve training facilities i upgrade ettirdim
türkiyede potansiyel gösteren tüm genç yetenekleri aldım,u-18 ve u-20 takımlarım doldu taştı resmen
bütün hocalarım 6-7 yıldızlı

yürü be fenerbahçem!
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş ı alıp başladım yeniden. hiçbir über oyuncuyu bilmiyorum. bi tek geçen arkadaş söylemişti bi elemanı onu bile unutmuşum kendi scout um buldu, ama başta 3 m. verdiği için alamıyorum. yine de tüm zorluklara rağmen, kendi kadromla şov yapmaktayım şu anda. cisse yi yolladım. yerine sağlam bi dm aldım, gelicek devre arasında. bi sol-sağ defans bi de forvet takviyesiyle takım adam olur. ligin ilk maçı dışında yenilgim yok. 15 maçlık falan (uefa grupları fln da dahil) bi galibiyet serim var. saveledim çıktım, fm 2009 a ağız tadıyla da başlamış oldum böylece...
Sosyal ağlarda paylaş

ya hani bu sakatlık işini halletmişlerdi. yahu sağ bek kalmadı, sol bek kalmadı, stoperde yedek kalmadı, forvet yedek kalmadı. delirdim ya. training lighta çektim maçta tackling i easy yaptım. her maç bi adam banko gidio. bıktım yahu. iyiki bi fm oynicaz.
3 4 oyundur hala çozemediler su işi. bıktım yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

sol bek sağ bek sivasspordan al. ekrem de iyi oynuyor sol bekte , yenisi gelene kadar idare eder. sezon sonuna doğru gökhan gönül'ü teklif etti fenerbahçe , havada kaptım ben de :) ayrıca yine ibrahim toroman da harika oynuyor sağ bekte. top da adam da geçemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aaaah arsenal maçı geldi kapıya

ahaah heycan oldum bariz
taktiğin üzerinden geçtim 10 kere
ay delirmek zerim.
sonuçlar 15 dakkaya geliyor.

ilk yarı 1-1
selçuk boş kaleye kaçırdı,argh
fabregas 40 metreden gol attı,markaj olsa ne yazar
ama aynısını deivid'de yaptı,helal olsun çocuğa.
adfsafs acaip heycab oldum

son edit: dakka 84'te bekir volkana geri pas attı,volkan pası aldı ama topa vurmak yerine ileri sürdü,eduardo şerefsizide koşup topu aldı,boş kaleye attı
2-1 yenildim.
argh
Sosyal ağlarda paylaş

BJK'yi aldım,transfer falan yapmadım kendime özel ilk defa uyguladığım bir taktikle sahaya çıkıyorum ve hazırlık maçları dahil 14 maça çıktım,%70 galibiyet yüzdesi ile gidiyorum.Deplasmanda Fenerbahçe ile berabere kaldım birde öncesinde G.Antep'le kendi evimde onun dışında galibiyet hep

Oturuyor taktik yavaş yavaş ama çok eksik var.Delgado,Ernst,E.Dağ,Bobo,Zapo yoklar.

Tello ve Sivok'ta sistemimde her hafta mutlaka haftanın oyuncularına giriyorlar.Güzel oldu bu ya iyi,hücüm futbolu oynatmama rağmen gerçi pek gol atamıyoruz ama olsun :)

Ayrıca biliyorum bu bu taktikle Avrupa'da ezerler bizi sadf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...