Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

elinizin altında sürekli internet yoksa,yani benim gibi steam almanızı pek önermiyorum.

İzmit'teki evin olduğu binaya daha şebeke çekilmediği için internetim de yok geçen bir olay yüzünden oyun bozuldu.Düzeltmek için uğraşırken sistem key istemeye başladı ve bu yüzden oyuna giremiyorum,internet bağlantısı istiyor key'i check etmek için :)

Okula geldim kantinde engellemişler diye download vs. türevleri steam kendini uptade edemiyor,keyi check edemiyorum.

Sosyal tesislere gidecem bugün,olmadı izmit'te interneti olan tüm kafeleri tek tek gezecem final haftası asfdsd

Gerçi bu ilahların yeter artık ders çalış demesi de olabilir,nitekim final haftası
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
funq said:
bug olmuş olay, auto'yu spamleyince oldu.

bende de kaldı böyle malak gibi. 4. home grown olmadığı için ilerleyemiyorum. oyunun generate etmesi gerekirken etmiyor ayrıca.

bende HG 2 kişi var sadece sanırsam ama onun altında şey yazıyor. bilmemne tarihinden sonra doğanları register etmene gerek yok.

orjinalde steami açıosn otomatik patch yapıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
gidip orjinal alıcam sanırım şubatta steam'den. hala 40 lira mı bu oyun? allah belanı versin sigames bir, ikincisi de orjinal alanlara sorum, oyun son update ile nası oldu kısacası aliyim mi?

orjinal aldım memnunum, ve oyun baya iyi verdiğin paraya değer kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
gidip orjinal alıcam sanırım şubatta steam'den. hala 40 lira mı bu oyun? allah belanı versin sigames bir, ikincisi de orjinal alanlara sorum, oyun son update ile nası oldu kısacası aliyim mi?

korsan oynayamadin diye neden si'ya saydiriosun arkadasim :P Oyun gayet iyi, patch te guzel ve subatta yeni transfer ve son patch te cikacak :) Hepsini sorunsuz yukler oynarsin iste.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
DarKRideR said:

Gerçi bu ilahların yeter artık ders çalış demesi de olabilir,nitekim final haftası

Lütfen bu sese kulak ver. Finallere çalış.

Arkadaşım sende şu özel mesajlarına bakıversen diyorum 2 kişi 1 haftadır öms atıyoruz cevap vermiyorsun.Şu fantasy takımını kuruver bi zahmet
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:

40 lira ise ,araldan iki katına aldım mecbur iyi kazıklamış bizi aral.

Sorunun cevabina gelince 8.01 gerçekten rezil'di oyunun ilk halinden farkı yoktu bende öyle umuyordum herşey düzelicek orjinal'de diye düşünüyodum ama öyle olmadı. 8.02 cıkana kadar yüzüne bile bakmadım oyunun şuan gayet iyi ben her hangi bir sorunla karşılaşmadım.

Ama daha öncede söyledim tekrar söylüyorum yaptiklari resmen beta bir oyun sürmek oldu piyasa'ya. Oyunun kurulumu bile bug'lıydı 8.01'de hesap et.
hem pc'ye kurdum hemde macbook'a ikisinde de sorun yaşadım ve şuan pc'de buglı halde oynuyorum. Oyun sanki ilk kez acılıyormuş gibi acılıyor her oyuna girdiğimde para birimi,futbolcu resimleri,skinler hepsini baştan ayarlıyorum. Şuan silsem 8.02 varken tekrar kursam bu olay yine olurmuydu peki? sanmiyorum. 8.02'de baya adam etmişler oyunu

Bence bir sonraki senelerde bu kadar buglı bir oyun cıkarmayacaklar. Bir ton yenilik yaptılar ve bi geçiş dönemine denk geldik bize patladı.

Kısacasi 8.02'de oyun alınır gayet güzel oynanır. Şuan güzel, gelecek patchlerle daha da güzelleşicektir. Ama ben birdaha para vereceğimi sanmıyorum bunlara. Bu sene aldıgım 3 pc oyununda da hüsran yaşadım.Hele pes09'da cok fena yaşadım internetten bile oynuyamiyorum kadrolar mağara cağından kalma ki en kolay şey kadroları güncellemek ama yapmamışlar ve yapmıyorlarda. En güzeli ps3'ün yada xbox'ın olucak ne bug ne başka birşey mis gibi.... verdiğin paraya değiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de oyunda bazi ufak ama sinir bozucu buglarla karsilastim. muhtemelen hepsi bilinen zararsiz buglar, metinlerdeki abukluklar filan. benim favorim tactical formation'da oyuncularin yerlerini degistirmeye calisirken degistirdigin oyunculardan birer tane daha cikmasi. priceless.

he bir de "alinin yarinki oyunda oynamayacak olabilmesini sorun olmayacagini dusunmedigini soyluyorlar, ne diyorsun?" tarzi anlamak icin omrumun kisaldigi sorular var, onlar da guzel. hele ki "i don't agree with that" dersen daha guzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

basın toplantıları gerçekten rezalet.

seneye geliştirmeleri gereken yegane kısım bu. 3-d maç motoru da , fifa seviyesine yakın yapmayacaklarsa yapmasınlar. gidip maç motoru falan satın alsınlar veya.

onun dışında olumsuz başka düşüncem yok , bunlar da gelişmesi gereken şeyler zaten. bug konusuna gelince , si bug konusunda hiçbir zaman geçer not alamamıştır , illa patchlemeleri gerekir bir sürü şeyi , her oyun ocak civarı düzeliyor zaten. beklenmedik bişey değil yani buglı olması oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler benim kullandığım şöyle bi taktik var, netten buldum sonra üzerinde oynamalar yaptım oyuncularımın özelliklerine göre. Ama bikaç soracağım şey var,
1-santrafor ayarlarında "hold up ball" şeklinde bi seçenek var bunu işaretlemelimiyim sizce? yani bu topu tutma seçeneği pas vermeme şahsi oynama anlamındamı yoksa topu saklayıp arkadaşlarının gelmesini beklemekmi oluyo? yani selim soydanın deyimiyle topu alıyo saklıyo veriyo şeklindemi :D
2-forvet oyuncumun long shotı 16 sizce uzaktan şut attırmalımıyım yoksa takımın tümünü ileri taşıması açısından uzun şutlarını engellemelimiyim?
3-2 kanattaki elemanlar orta açma değilde dribling ve sonra içeri pas verme şeklinde ayarlandı sizce bu yöntem orta açmaya oranla dahamı iyidir?
4- bööle bi taktikte pivot santraformu yoksa pırpır forvetmi daha cok iş yapar? ben ikisinin karması bi adam kullanıyorum daha tam çözemedim bu taktiği yorum ve önerilerinizi bekliorm...

Sosyal ağlarda paylaş

Hold up ball adamın topu tutup pas vermesi ki bunu pivot santraforlarda kullanırsın genelde. Ya kafa vurur atar yada işte topu tutup pas atar. O yüzden de tabii ki kanatların orta açmalı pivot santrafor kullanacaksan.

Ha koşuyoluna çok top atın dersin koyarsın martins gibi bi eleman yine olur tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

onu geçtim defansif midfield oynıyan bir oyuncunun dive into tackles olması mı makbuldur yoksa does not dives into tackle mı?gattuyosyu düşünüyorum adam dalıyor alıyor topu ama eğer orta ayar bi oyuncuysa dive edip alamassa da çok problem olur diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...