Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
hmm driver veya hardware conflict olabilir. Teknik bilgim sinirli, istersen official forumlara bi goz at?

forumlarda çözüm üretebileni göremedim. işin ilginci türkler bu problemi çok yaşarken nedense yurtdışında yok denecek kadar az.

napıcam acaba. neyse iyi oldu ödevim vardı yazmam gereken. ona yöneleyim işim bitince bi çözüm üretirim.
Sosyal ağlarda paylaş

man city ile oynarken man untd. ile kendi sahasinda 1-1 berabere kalmistim.Ertesi hafta portsmouth a kendi evimde 7-0 yenildim.micah/dunne/garrido man unt macindan sonra satiliga cikarmistim.sonucta 1 haftada futbolcularin ozguveni size kaybolabiliyor ve istediginiz varyasyonlari yapmamaya basliyor hatta hicbir sey yapmio halede gelebiliolar.Diger bir dikkatimi ceken konu ise kalbur ustu genc oyuncular degilde azimli orta yasli ve istikrarli oyunculara daha fazla agirlik verilmesi gerekli eger grafiginizin birden dusmesini istemiosaniz.hatta wonderkidlerden uzak durun.ne zaman ne yapacaklari belli olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

azmo bu bi bug mı diye sana sorucam. yetkili kişiye danışma amaçlı :)

dün param yokken biglia ya teklif gönderdim ve kabul edildi sonra paran yok ertelemek ister misin dedi. tamam dedim.

sonra bir oyuncu sattım ve yeterli para geldi ama gene paran yok dedi. bu bir bug mı?

ama bu transfer 2 ocakta olcak diyo ben daha sezonun başındayım amma velakin bütçemde para var gözüküyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben FB'nin yanında milli takımı da yönetiyorum şimdi, enteresan bir bug oldu. Semih'i kadroya çağırdığım anda "Int" oluyor oynatamıyorum hiçbir şeyde, kadrodan çıkardığım anda da yine oynayabiliyor. Yakın zamanda maç falan yok yani, çağırdığım an oynayamıyor bildiğin, Continue dememe bile gerek yok.

Nedir, ne değildir?
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Ben FB'nin yanında milli takımı da yönetiyorum şimdi, enteresan bir bug oldu. Semih'i kadroya çağırdığım anda "Int" oluyor oynatamıyorum hiçbir şeyde, kadrodan çıkardığım anda da yine oynayabiliyor. Yakın zamanda maç falan yok yani, çağırdığım an oynayamıyor bildiğin, Continue dememe bile gerek yok.

Nedir, ne değildir?

yüzümde gocuman bir gülümseme oldu :D
garip hataymış
Sosyal ağlarda paylaş

FM 08'de benzer birşey bana olmuştu. Yaklaşık 4 sezon Juventus'u calıstırdıktan sonra Brezilya milli takımının da antrenörü oldum. Brezilya kadrosunu incelerken gördüm ki Kaka' ve Pato yoklar. Ben de kendi kendime dedim "Bu ne biçim iş lan" diye ve 2 oyuncuyu da kadroya dahil ettim.

Sonra Brezilya'yı calıştırmak hosuma gitmedi 2 hafta geçmeden ayrıldım ve tekrar Çeç Cumhuriyeti'ni çalıştırmaya geri döndüm (Adamlara yarı final oynatınca istifa etmeme rağmen hemen geri cagırıyorlar).

Gel zaman git zaman Milan'ın kadrosuna bakıyordum, bu Kaka' ve Pato sürekli [Int] gözüküyorlar. Işin ilginç tarafı yarım sezon hiç bir maçta oynayamadılar ve Milan sezonu 5. bitirebildi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...