Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:
arkadaşlar 7 million Euro ya alınabilecek güzel forvet bilen var mı?Hava hakimiyeti az buçuk olursa çok iyi olur.Çift forvette oynatcam

oyun basındaysan 3.6 + 24ayda 3.5 seklinde oscar cardozo denilen target man abimizi alabilirsin. Oyundaki en iyi targetmanlerden biridir kendisi leblebi gibi gol atar 19-20 longshotu we freekicki wardır, penaltı affetmez, hava topu brakmaz gol de kacırmaz diyip tüyo wereyim :P harbi statları cok saglam elemanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşla ilk yarıyı bitirdim.
Takım fena değil Tello Holosko müthişler. Liderle aynı puanda 2.yim
Çok gol yiyorum tek sorunum bu.1.2 gol ortalamam var 0.6da gol yeme ortalamam.

Rüştü hakan yetmiyor kaleye.
Kaleye takviye şart.

öneriler? Yabancı kontejyanını kaleye kullanmak gerekir mi?

Oscar Cordoza yı aldım bne müthiş bir adam.Her maç golü var.Nobre de nöbetçi golcü. Bobo yu satıcam bütçe yapıcam kendime.Kaleye iyi birini almam gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

türk kaleci arıyosan gs den orkun uşak fm 08 de mükemmeldi. hasagic de fena degil. kirintili var ankaragücünden . başka da yok =) yabancı kaleci önermem ama sen bilirsin tabi

sivasta gol yemiodm rekorlar kırıyodum. sözleşme verdiler sezon sonu düşünürüm diyince takım çöktü bir anda herkesn moraller yerlerde. ah naptım ben :p
Sosyal ağlarda paylaş

catlikethiief said:
türk kaleci arıyosan gs den orkun uşak fm 08 de mükemmeldi. hasagic de fena degil. kirintili var ankaragücünden . başka da yok =) yabancı kaleci önermem ama sen bilirsin tabi

sivasta gol yemiodm rekorlar kırıyodum. sözleşme verdiler sezon sonu düşünürüm diyince takım çöktü bir anda herkesn moraller yerlerde. ah naptım ben :p

sinan bolat, world class.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç sakatlık yaşamamak garip gerçekten :D

01-02 den beri oynarım oyunu, çok hafif antreman da tutmuşluğum var, normal antremanla sezona başlamışlığım da var, böyle sakatlık görmedim ben ya

bide: futbolcuya transfer teklifinde bulundum, kabul edildi, kontrat önerdim, sonra haber geldi kulübünün kontrat teklifini kabul etti diye, pek anlamadım mantığını, aynı anda mı kontrat önermişiz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...