Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Ronaldinho said:
oyunda fenerbahçeyle oynayıpta asistan menejeri kovmayı başarabilen oldumu?
ilk sezonu tamamladım herifi bi türlü gönderemedim , yönetim sürekli engelliyo =)

O mendiendo'dan nefret ediyorum ya, bi türlü yollayamadım adamı. Ne güzelde yardımcılar bulup kabul almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Staff konusunda müthiş sorunlar yaşıyorum bu yüzden sezona başlamıyorum.
Uefa başlayacak staff 4 kişi.

Fitness koç yok aldığımı yönetim kabul etmiyor.İyi de koç yok.?
Pincali diye bi herif var parma da per week 800 alıyor ben 2000teklif ediyorum gelmiyor.
Stafflarda bi problem yaşayan var mı ?

keşke hiç bozmasaydım.Prof bi staff kadrosu kurmak istemiştim oysa ki =( adamda work with youngs 10 2000$ maaş alıyor.Kovdum hepsini yönetimi kara geçirdim kabul etmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gelmedi daha, bana kizmayin pttye kizin. 1 ay olmus yollanali.

Bu arada staffi bu kadar takmayin. Size gizli bir sir vereyim mi... koclarin ozellikleri farketmeksizin antreman programlarindaki yuk LIGHT ise sorun yok. O koclarin yanindaki yildizlar ne kadar cok insani idare edebildiklerini gosteriyormus.

Bununla alakali bir cok test vardi SI forumlarinda. Uzun vadeli oyunlarda 2 oyun baslatmislar ayni kadroyla. Bi kotu / ortalama statli koclarla, bir de en yuksek statli koclarla, sonuclar cok fark etmemis.

Staffi cok takmayin bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Oyun gelmedi daha, bana kizmayin pttye kizin. 1 ay olmus yollanali.

Bu arada staffi bu kadar takmayin. Size gizli bir sir vereyim mi... koclarin ozellikleri farketmeksizin antreman programlarindaki yuk LIGHT ise sorun yok. O koclarin yanindaki yildizlar ne kadar cok insani idare edebildiklerini gosteriyormus.

Bununla alakali bir cok test vardi SI forumlarinda. Uzun vadeli oyunlarda 2 oyun baslatmislar ayni kadroyla. Bi kotu / ortalama statli koclarla, bir de en yuksek statli koclarla, sonuclar cok fark etmemis.

Staffi cok takmayin bence :)

...

O koçların tazminatlarına verdiğim milyonlara mı üzüleyim şimdi yoksa o kadar uğraştığıma mı...
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:
BiTcH_oFBaT said:
o adam 08 de de çok iyiydi

ben Lulinha, saviet, zola filan bunları merak ediorm

sakho var sonra ne bilyim doudin var :p

lulinhayı second nationality'im brazil ve huge database'le oynamama rağmen bulamadım

hay of o yoksa oynamam ben :(

sakho zaten imba idi düşünemiyorum. saivet ama favorim benim :p

bruno formigoni vardı. mihelic vardı.

tabi bide marko marin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...