Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rahatsızlık duydum warez meyın arkadaslar ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

warez me yın lutfen yaw ...
eger cok cıddı bır sıkıntınız varsa konuyla alakalı yabancı sıteler yada acılmıs topıclerdekı arkadasları pm yoluyla rahatsız edebılırsınız ...
hafıf ayyuka cıktı gıbı gelıyor bana ...
patıcıkteyız bıraz daha sakın olalım ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Patıcıgı evı gıbı hısseden ,yonetıcılerını de ev sahıbı gıbı goren bı zıhnıyete sahıbım ...
oto kontrol ıcın yazdım ...
yoksa bır mod. un cıkıp yapmayın asarım keserım demesı zor bısı degıl ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş yasak olabilir. Senin rahatsızlık duymanı buraya belirtmende beni rahatsız ediyor ki mesaj yazmışım. Zaten bu tür topicleri gören yetkili ya siler ya kilitler. Gerekli bir açıklama varsada onlar yapar. Eğer bir rahatsızlık duyuyorsan herhangi bir yöneticiye özel mesaj atarsın. Burada şov yapmana gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

mümkünse siz de rahatsız olun. forum kardeşlerinizi uyarın, olmazsa bize bildirin. crack serial vs gibi yasal olmayan konulardaki tavrımızı biliyosunuz. elimizden geldiğince müdahale ediyoruz, ama gözümüzden kaçan olursa lütfen bize ulaşın, gereken yapılır.

ve lütfen sadece yetkililerden beklemeyin herşeyi. evet otokontrol güzel bişeydir. birbirinizin tepesine binmeden uyarın kardeşleri.[signature][hline]Bu forumlarda aklıma gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartışabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

eh, belki özel mesaj ile de söylenebilirdi, belki öylesi daha iyi olurdu. ama bu topicten neden rahatsız olduğunu anlamadım?
*!yakasına yapışır, sarsar*
yoksa sen warezci misin ha? cevap ver warezci misin?
:)[signature][hline]Bu forumlarda aklıma gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartışabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

1.)aynı sokak ta oynayan cocuklarız ...
bazılarımız sokakta uymamız gereken kurallara uymuyor otekıde onu gıdıp sokagın sahıbı amcaya sıkayet edıyor ...
amca elınde degnekle gelıp 2 tane patlatıyor yaramazlık yapana ...

2.)aynı sokak ta oynayan cocuklarız ...
bazılarımız sokakta uymamız gereken kurallara uymuyor otekıde
arkadasım bu yaptıgımız yanlıs dogrusu bu dıyor (show yapmayan bır sekılde) ...
yaramaz cocukta ha tamam bılmıyordum yada ha tamam dıyor degneklı amcaya gerek kalmadan ıs halloluyor ...

1. durumdakı cocuk her zaman degneklı amcayı yada ıspıyon layan arkadası kolluyor onlar olmadıgı zamanlarda bıldıgını okumaya yaramazlık yapmaya devam edıyor ,kendını var olan oto kontrolun ıcıne katmıyor ...

2.durumdakı arkadas ıse yarın bırgun bır baska arkadası warez/crack/serıal olayına gırdıgınde onu uyarıyor bak bız burda boyle yapıyoruz ,burda yaramazlık yasak ella yaramazlık yapacaksak bunu kımsenın duymayacagı sekılde yapalım dıyor ...
Bastonlu amcaya bıle gerek kalmıyor ...

aklıma geldı yazdım yanlıs anlasılmasın eglencelık :)[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Sosyal ağlarda paylaş

Evolution, insanların niyetlerini yargılamaya çalışmak bizi çok sevimsiz bi ortama götürür, yani karizma yapmaya çalışıyo, show yapıyo, hava atmaya çalışıyo gibi şeyler doğru olup olmadığı belli olmadan birbirimizin canını sıkar hoş olmaz demi ama..[signature][hline]Everybody knows.. That's how it goes..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 06 Nisan 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
Oyunlarla ilgili crack isteyen veya adres veren arkadaşlar seni nasıl rahatsız ediyor oldukça garip tabi. Burada rahatsız olması gereken kişi sen değilsin. Yöneticiler...

bi kerede muhalefet çıkmasın be..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...