Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

ya sen hala samsun maçını mı konuşuosun orda bi tane haksız kart yok o konu fosil oldu ya şu maziyi örnek huyuna sinir oluyorum...

gsliler sıkışınca hemen kim kazandı uefayı,süper kupayı die üste çıktıklarını sanıolar yapmayın ya geçmişte kaldı ya geçmiş bitmiş işte be kardeşim[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

neyin saçmalaması? cevap versene benim söylediğim pozisyonlara?

bülentin ne işi var orda elinin havada?
kafa topuna zıplayan adamın elleri açıkken ele çarpma diye birşey olabilir mi. elini daha nasıl avantaj olarak kullanabilir adam
ümitin cordobaya yaptığı neydi?
hasanın yerde ahmed hassanı ittirmesi 2. sarı kart değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

samsun maçından bahsederim çünkü ;

sizin cem papilanızla oynadığınız maçta kırmızı kart yemiyosunuz siz..

sevgili cem papilanız attığınız golden sonra mehmet yozgatlıyla sarmaş dolaş duruyo..

ve siz öyle bir takımsınızki.. ezeli rakibinize bizimle maçlarıı için başarılar dileyen pankartla maça çıkıyosunuz.. helal size be.. helal..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

sonuç önemli golerin nasıl atıldıgı degıl bugune kadar ne kadar hakkımız yendı pentıları gormedım ondan boyle konusuyorum sakın laf atmayın :)[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 04 Nisan 2004 21:13 tarihinde demiş ki:
bu maçtan sora kimse fb kollanıyo diyemez kardeşim veya bjk harcanıo bjk ninkaçtane pozisyonu varki 2 tane dandik penaltı maç sonuna kadar gsnin hakkıydı

şu yazına cevap bile atmicaktim ama neyse.. son yanıt bu..

körsün kesin git göz doktoruna.. kimsenin hakki degildi bu mac son yılların en boktan maçıydı.. beraberlikti hakkı bu maçın bizde oynamadık gs'de.. ama sen ya körsün yada başka bişey.. onu ben bilemicem..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

gs nin pozisyonu daha fazlaydı
dandik penaltı kazanan bjkydi
yuvarlayarak da olsa golü atan gsydi
gene gol atamadan dandik penaltı kazanan bjkydi
hakem bjkyi kolladı
gsnin hakkı yendi[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

durum şu

bjk samsunspor maçında hakem mükemmel yönetim gösterdi. ardından bjk %50 kendisi %50 hakemlerle kötü duruma düştü.

fener'e de bu süre zarfı içinde hakemlerin 3-5 yardımı oldu.

şu anda ise bjk hakem tarafından ortak edilmiş bulunmakta şampiyonluk yarışına

işte size tarafsız bir yorum[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 04 Nisan 2004 21:11 tarihinde demiş ki:
neyin saçmalaması? cevap versene benim söylediğim pozisyonlara?

bülentin ne işi var orda elinin havada?
kafa topuna zıplayan adamın elleri açıkken ele çarpma diye birşey olabilir mi. elini daha nasıl avantaj olarak kullanabilir adam
ümitin cordobaya yaptığı neydi?
hasanın yerde ahmed hassanı ittirmesi 2. sarı kart değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 04 Nisan 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
Mumu gaklamayı kes artık be, ıyıce komık oluyorsun sen

kafatasının içinde ne var senin?
ben bişey olmadığını düşünmeye başladım.. baksana hem körsün hemde düşünemiyosun.. kargada sensin ayrıca ağzını topla ahlaksız adam..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

eagle sen bizi inönü'de bu oyunla yeneceğinizimi düşünüyosun?
bırakın ya.. sebat'a karşı top oynadınız hemen havalarda çok iyi oynadık yok bide oynamasaydın be adamlar küme düşücek..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...