Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

ikinci pozisyon penalti degil mi?
yasinin ayagina basan babammi orda
hakem gs'nin ellerini görmez sonra bize laf atarsiniz
aldik lan hakemi varya oh patlayin her hafta siz mi para vericeksiniz takimlarla hakemlere.. bi seferde biz yapalim..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

böle galibiyet olmaz bütün maç beraberliğe yat 3 kere gir ceza sahasına birinde bülent elle çıkarsın diğer 2si penaltı olsun kazan.
yönetim luce hepsi sadece bu maç yüzünden istifa etmeli.

pozisyonlara gelince bariz bir şekilde eliyle alıyor necati golde. ilginç birşey olimpiyat stadında eller görülmüyor.

elazığ maçında bık bık penaltı deniyordu bu maçta forma çekince niye penaltı olmuyor. gayet açık formayı çekiyor. yükselmesini engelliyor

2. penaltıda zaten ayağına absıyor yasinin

neyse haketmeden kazandık nasıl bir zihniyetle oynadık anlam veremiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

birinci pozisyon agir karar ama ikincisi yüzde yüz falan değil 1000000 penalti.. takla atti adam o çok komikti ama normal düşsede vericekti amuda kalkip 40 salto atsada vericekti ayagina basiyo adamin..
deneyelim isterseniz siz koşmaya çalışın ben ayağınıza şöyle bi basiyim.. bakalim 1 taklami 40 taklami atiyosunuz orda.. alayiniz fenerli her seye zirlayin siz yakisiyo size zaten..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

ya satılmış dicem ayıp kaçcak
bu kadar mı olur ya sora bide hakemler fbyi korudu oluyo sitenin ahlakını düşünmesem aklıma öle şeler gelioki üyeliğim iptal falan olur die yazmıorum ya en ağır satılmış diğorum işte ali aydın bu mudur ya ayıp kardeşim ayıp

hagi ye yazık
gs ye yazık
trabzon a yazık ya
fb ye yazık be kardeşim

baktılar şampiyonluk gitti illaki şampiyonlar ligi midir yani trabzonun hiç mi hakkı yok şimdi ali aydını trabzonda bi maça verseler o herif ordan sağ kurtulur mu acaba[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

mumu kiralsın orti bea türkçe öretmeni yapalım seni
saol bana türkçe örettiin için
bu arada hakem i sahada soytarılık yaptı
maç hakkında hiç bir yorum yapılamaz maçın kahramanı hakem[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

ya kafanız basmıyomu sizin hani koşmaya çalışan adamın ayağına sağlam basarsanız vücudun ön kısmı ileri gider braz çabayla 40 takla atarsiniz orda.. ben takla atarsiniz demiyorum yanliş anlamayin mutlaka düşersiniz ama ufacik bi hareketle(yasin'in yaptigi gibi) takla atabilirsiniz yani.. ya boru mu bu ya ayagina basiyo adamin.. taklada kaldı kafanız gidin pozisyonu izleyin ayagina basiyo adam sabri midir nedir..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeftF13LD, 04 Nisan 2004 21:00 tarihinde demiş ki:
mumu kiralsın orti bea türkçe öretmeni yapalım seni
saol bana türkçe örettiin için
bu arada hakem i sahada soytarılık yaptı
maç hakkında hiç bir yorum yapılamaz maçın kahramanı hakem

off iğrenç adam..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Fb ye yazık? 11 puan geriden sizi şampiyon yaptılar nerenize yazık? yazık olan sizin borsadan aldığınız 30kusur milyon dolar, o uçuyor...[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

[Bu mesaj Darksun tarafından 04 Nisan 2004 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide kendinizi şampiyon ilan etmişsiniz hemen?
6 hafta var unutmayin .. denizliyle maçınız var bizimle var .. kadronuzda şampiyonluk görmemiş zilyon adam var bu işin içinde heyecan faktörüde var.. ayrica oyun oynamadan maç kazanmak bi yere kadar oluyo sizinde devriniz biter yakinda..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca ümit'in ceza alaninda cordobanin ellerindeki topa cordobanın eline ve koluna vurmak suretiyle 6 pas içerisinde yaptigi hareket sonucunda ali aydin'in vermedigi faulü ve çizgiden çıkarilan topu niye söylemiyosunuz siz? ulan girse gol vericek adam utanmadan ya..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan hatırlattırmayın Fenerbahçe - Beşiktaş maçını. Kaç para döküp maçı 11 kişi tamamladığınızı. Yanyana koşan adamlarımıza kırmızı gösterildi, aynı maçta 5 oyuncumuz atıldı, fenerin gladyatörleri tümeri tekmeledi, sergenin dişlerini döktü, sarı kart bile görmediler nezaketen..

Hatırlattırmayın Konyaspor'a yaptıklarınızı, Zafer Biryolları Altanları.. Ağzı olan konuşuyo ya, birilerine laf atmadan kendinize bakıcaksınız ilk..[signature][hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patik, 04 Nisan 2004 21:05 tarihinde demiş ki:
denızlı macı ızmırde hala sen bekleye dur lol
lıg bıttı haberın yok olm senın

diyosun.. sen de haklısın tabi..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Sahaya kartopu atarız, bütün federasyon ayağa kalkar vay efendim nasıl kartopu atarsınız, sahamız kapatılır. Fenerbahçeliler 90 dakka diyarbakıra ana avrat küfreder, şenol'a AYNI ŞEMSİYE 4 KERE ATILIR, atılmayan pet şişe hede hödö kalmaz, yüssüzler hala konuşur.[signature][hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Sinirlenmeye gerek yok.Ali Aydın maçın içine etti.Çok abuk subuk kararlar verdi.Ama beşiktaş lehine verdikleri daha öenmliydi.Maçın gidişatını değiştirdi.Zaten Ali Aydın yanlış bir karardı.[signature][hline]!!! No PaNiC AfTeR PAnDiC !!!
Sosyal ağlarda paylaş

konya maçıyla ilgili o z.biryol olayını hiç açmıyorum..

nedense adam bi hafta önce kart görüp oynamıyo fenere karşı ama sonraki maçta çıkıp 4 gol atıyo.. eh ya adamlar kral ilan etmişler kendilerini takılıyolar öyle..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...