Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Galatasaray ın prestij için Beşiktaş ında Şampiyonluk yarışından kopmaması için çıkacağı bu mücadeleyi Hakem Ali Aydın yönetecek.Pazar saat 19:00 da başlayacak maç Atatürk Olimpiyat Stadında oynanacak.

Beşiktaş ta Sergen sakat Zago büyük ihtimalle tribünde.
Fatih Terim - Lucescu savaşı bitti Hagi - Luce savaşı başladı birbirlerini sevmezlermiş bunlar romanya da hagi yi sevenler luceyi sevenler diye gruplar varmış :)

Bu derbiyi sizce kim kazanır.
Beşiktaş mutlak kazanmalıda sağı solu belli olmaz.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Kısaca...Alırız :D[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 03 Nisan 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
valla fener sampiyon olmasinda, siz bizi yensenizde olur :) ezikler 3. yildizi takip graliz biz moduna girsinler istemiyorum. o yuzden bu hafta yenilirsek pek fazla uzulmem :)

fener elinde sonunda takcak 3. * i.. ha bugün ha daha sora... prestij ve destek acisindan konusmak gerekirse, ki bu gercek, gs rahat alir diorum.. 2-0...
hatta birinide $a$ atcek.. !!!!
atinca gelir buraya alinti yaparak dersniiz.. haa bak demisti... die falan..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 03 Nisan 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
valla fener sampiyon olmasinda, siz bizi yensenizde olur :) ezikler 3. yildizi takip graliz biz moduna girsinler istemiyorum. o yuzden bu hafta yenilirsek pek fazla uzulmem :)

o ezikler her sene oldugu gibi yine sizi eze eze yenip sampiyon oluyolar 3.yıldızı takıyolar..

Nese pek bisi demek istemiyorum Sizin sayenizde orta sıralara renk geldi lig neselendi..[signature][hline]
I can't remember anything,
Can't tell if it's true or dream...

Sosyal ağlarda paylaş

Raid3r bilmiosan hatırlatıiim
Fenerbahçe 10 sezonda kadıköyde gassaraya 1 kere yenilmiş
yani her sezon en az bi kere yenmiş
umarım anlatabilmişimdir
bu arada konu daıldıı için özür dilerim bilmeyenleri bilgilendirmek istedim
umarım güzel maç olur keyif alabiliriz. hatta bol gollü olsun gol (zor ama).
ii seyirler[signature][hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

letfield bilmiyosa birisi bişeyi hatirlatilmaz öğretilir çünkü hatirlatmak insana bilipte animsayamadigi yani "unuttugu" biseyi tekrar söylemek veya göstermektir.. öğretmek ise bilinmeyen birşeyi bir kişinin bilmesini sağlamaktir..

ayip bu yaşa gelipte türkçe bilmemek yazik..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

arada maçada 35 dakika var şu anda.. 15 tanemi atariz 25 galip gelmeyi diliyorum, bi daha da dürmek ve başka şeyler yapmak durumunda cezasını daha ağır çekeceğimi de öğreniyorum.[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo

[Bu mesaj fizban tarafından 04 Nisan 2004 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

32' GOL: Cordoba topu yakaldı ancak Necati'nin şarjıyla kaybetti. Necati'nin şutu defansa çarptı ve çizgiyi geçen topu İbrahim çevirdi. Hakem golü verdi.[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...