Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fener bu kotu gidise ne zmn durdicek???

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

said:
Patik, 14 February 2004 19:32 tarihinde demiş ki:
Tora bjk super oynayıp, hakkettıgı puanları alıyor dıymı ? Bursa, ankara maclarında atılan goller muhtesem goller ve alınan puanlar hakkınızdı. Yahu ıgneyı bırazda kendınıze batırın.Bırak fenerle ugrasmayı.Ben takımımın nasıl oynadıgını bılıyorum. Tum fenerlıler kendılerını kandırıyor ama tek bılmıs sen cıkmıssın taraftar olarak.Hemde bjklı bu adam.lol

Ulan biz iki hafta kotu oynadık gozunuze battık siz 2 senedir kotu oynuyosunuz kimse bişey demiyor cunku fenerlilerin hepsi kor fenerbahce sizin için hatasız mukemmel bişi olabilir ama biraz dısardan bakın bu fener seneye avrupada ne yapabilir hiç bişi neden cunku takım deil daha fener ve 3 senedir transferlerle takımı yaratmaya calısıyosunuz beceremediniz neree elinizi atsanız kurutuorsunuz en son kuruttugunuz yer de umit milli takımıdır...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 14 February 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
Devlet yetmez bence Aziz yıldırım ve yönetim kadrosu hakkında kırmızı bülten çıkarılmalı + futbolcuların lisanslarına el konulmalıdır. Bunlarda yetmeyip fenerbahçe taraftarları yakılıp sabun yapılmalı.

İşte gereken yorum budur. Tek çözüm tek ![signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Ben demiştim: Fenerbahce 2 - Diyarbakır 2
Fb kotu oynadı...
Unlu dusunur Ercan Saatci ne demişti: 'Bu da size kapak olsun'[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 15 February 2004 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 15 February 2004 22:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fener süper oynamıyor tabii de kim oynuyor ki şu an? Sonuçta takımda Hooijdonk diye bir adam var, bugünkü o muhteşem asistini ben izlerken bir futbol sever olarak zevk aldım. Gençler'e ise yazık, kendi kendilerini yendiler Galatasaraya karşı.
Fener iyi yolda. Ha bu sene şampiyon olamayacaklar belki yine ama biz de bu kadroyu gençleştirmezsek işimiz var.
Fenerde Hooijdonk hariç pek de öyle yaşlı adam yok. Hoş Hooijdonk olmasa fener de olmazdı belki bugün ya hehe :)
Ben hala diyorum ki dua edin Hooijdonk'un başına bir şey gelmesin hehe :)
Fener bu gençleştirme operasyonunu gerçekleştirdi, şimdi iki üç sene içinde meyvelerini toplamaya başlamalı, ani başarı beklememeli. New York Knicks'e döndüler canım ne bu böyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde zaten tüm şampiyonluğa oynayan takımlarda 1-2 yıldız olur ve bunlar genelde yaşlı olur.. okdar olucak hoydonk farkı, olmalıda zaten.. nasıl beşiktaşta eskiden ilhan+tümer vardı şimdi sergen var; nasıl şimdi galatasarayda ergün, hakan var, fenerde de hoydonk var.. budur. feneri fener yapan yıldızlarıdır.[signature][hline]My poor friend me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 15 February 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Genelde zaten tüm şampiyonluğa oynayan takımlarda 1-2 yıldız olur ve bunlar genelde yaşlı olur.. okdar olucak hoydonk farkı, olmalıda zaten.. nasıl beşiktaşta eskiden ilhan+tümer vardı şimdi sergen var; nasıl şimdi galatasarayda ergün, hakan var, fenerde de hoydonk var.. budur. feneri fener yapan yıldızlarıdır.

ii guzel yazmısın hoydonk(:)) muhtesem bir oyuncu her macında onu izlemek cok guzel... ama bjkde simdi sergen onceden ilhan+tumer demisin buna katılmıyorum bizi tasıyan adamlar su an sergen, ibrahim, guinti, ahmet yıldırm, ahmed hassandır... Fbde de tuncaya haksızlık yapma bence... Gsde de sabriyi unutmussun...
Gordugun gibi bjkde daha cok adam war ve bu zaten bizi sampiyonluga daha cok yakınlastırıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 15 February 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Genelde zaten tüm şampiyonluğa oynayan takımlarda 1-2 yıldız olur ve bunlar genelde yaşlı olur.. okdar olucak hoydonk farkı, olmalıda zaten.. nasıl beşiktaşta eskiden ilhan+tümer vardı şimdi sergen var; nasıl şimdi galatasarayda ergün, hakan var, fenerde de hoydonk var.. budur. feneri fener yapan yıldızlarıdır.

verdiğin örnekler epey farklı yalnız. Yıldız dediğin yaşlı olacak diye bir kural mı var?
Geçen sene İlhan 28 Tümer 27 yaşındaydı. Hooijdonk'un 34 yaşında olduğunu düşünürsek bence pek kıyas kabul etmez.
Kaldı ki Sergen bi halt etmediğinde de gördüğün gibi bugün Denizli'yi yendik, ki Denizli lig dördüncüsü. Ama Hooijdonk bir şey yapmadığında Fener çok zorlanıyor, maçı zora sokuyor. Hoş Hooijdonk'un bir şey yapmadığı maç ta az ya neyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben fenerbahçeli olsam bugünden itibaren rakı stoğu yapardım. Arkadaşlarımla toplanıp ne olacak bu fenerin hali dierek içmeye başlardım. Fenerin iyi oynamadığını taraflı tarafsız herkes anladı sanırım. Arkadaşlar eğerki pierre olmasaydı mâf olmuştu bu fenerbahçe. Fenerbahçe bugün itibariyle takım değildir. Olamaz bu iş ali güneşlerle Fatihlerle hatta adını yazmak istemediğim 21 numaralı futbolcuyla olacak iş deil. Fenerbahçe deki 21 nolu topçuya sesleniyorum : Sen kimsin böyle kutsal bir sayıyı sırtına abdestsiz yazdırıyosun çirkin misin? ( bak çirkin demedim sayın moderatör çirkin misin die sordum sora uyarma beni :) )[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-xception-, 15 February 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
çok takip edemediğim için bilmiyorum, diyosan doğrudur..
Fakat sabri, tuncay gibi adamlara yıldız demem, onlar geleceğin yıldızı fekat, tecrübeli değiller, soğuk kanlı değiller, min. 3-4 seneleri var pişmeleri için bence..

eger bir oyuncu takımı tasıyorsa o oyuncu o senenin yıldızdır eger dersenki ben yıldızı karier olarak bakarım dersen o zmn da senin dedigine de saygı duyarım... Benim nedemek istedigimi anladıgını umarım simdi...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben feneri yerden yere vurmuyorum. Maalesef fenerli arkadaşlar biraz duygusal oldukları için bu kötü gidişi goremiyor onun için ben size goremediginiz seyleri gormenize yardımcı olmaya calısıyorum... Ama genede yaranamıyorum... İnsanoglu cok nankor...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

Ben biliyorum fenerin kötü gittiğini. Ama senin yaptığın "elimden gelse feneri kapatırım" mantığı.

Bunuda sen yazmışsın yani bu sadece kötü gidişi belirtmiyor resmen oyuncularımıza hakaret ediyosun :
"Olamaz bu iş ali güneşlerle Fatihlerle hatta adını yazmak istemediğim 21 numaralı futbolcuyla olacak iş deil. Fenerbahçe deki 21 nolu topçuya sesleniyorum : Sen kimsin böyle kutsal bir sayıyı sırtına abdestsiz yazdırıyosun çirkin misin?"[signature][hline]Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

Fizbancım canım moderatorüm... Hazır kahinlik yapıyorken bu hafta sayısalda çıkacak sayıları da söyleyi ver canım benim...
Rüya görmeye gerek yok bu yönetimle fener büyük iş yapamaz. Adam akıllı bir yönetim gerek fenere. Görüldüğü üzere Aisis başkan tekrar seçilecek bu önümüzdeki dönemlerde de iyi oynayan bir fenerbahçe izleyemeyeceğiz...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...