Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL tarife değişikliği

oper

Öne çıkan mesajlar

pascalnouman said:
Brigand said:
Kablonet 1mbit sınırsız kullanıyorum ayda 39 ytl. Üstüne kablonet de 1 ytl veriyorum mis.

ustune de kablotv 1ytl yazcaktın heralde :S
bende ciddi ciddi dusunuyorum kablonete gecmeyi..cunku tlf faturasından cok pis geciriyo oger telekom :X

Evet öyle yazcaktım anlamışın zaten :). Beklerim kablonet rulaz. Kablonet müşterileri arttıkça türk telekoma daha dişli rakip oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

limitsizden limitliye geçiş
gidip dilekçe verion sonra o dilekçe aynı gün içerisinde ankaradaki genel müdürlüğe gidio sonra tarifen değişmiş oluo telefonla arayınca da aynışey oluyordur sanırım
atıyorum 3ünde dilekçe verdin 4ünden itibaren limitli kullanıcı oluyorsun fatura kaçında geliyorsa hesaplayıp gönderiolar atıom fatura ayın 10unda geliosa geçen ay kullandığın limitsiz tarife faturası + 4ünden 10una kadar limitli tarife parası gelio
yani 30günlük limitli 30ytl ise o aradaki 6gün için 6ytl fln ekliyorlar faturaya

limitliden limitsize geçiş
gidip dilekçe verion sonra o dilekçe aynı gün içerisinde ankaradaki genel müdürlüğe gidio sonra tarifen değişmiş oluo telefonla arayınca da aynışey oluyordur sanırım
fiyat olayına gelince atıom 3ünde dilekçe verdin 4ünden itibaren limitsiz kullanıcı oluon fatura kaçında geliosa hesaplayıp gönderiolar 3üne kadarki limitli tarife + 6günlük limitsiz tarife fiyatını faturalıyorlar
limitsiz ayda 60ytl ise 6gün için 12 ytl ekliyorlar faturana sonra hesapladıkları günden itibaren faturan aylık gelio 10undan 10una gibi gibi

tarife değiştirdikten sonra gelen ilk faturan beklediğinden kabarık olursa bu anlatmaya çalıştığım olaydan dolayıdır
en azından benim bildiğim böyle
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
tekrar selam.limitsiz tarifedeyim. 8 ekimde evden ayrılacam. ay başında da interneti kapatırsam akşamları kafayı sıyırırım. şimdi 8 ekimde gidip internet bağlantısını iptal ettirirsem bu 8 gün için 50 ytl mi öderim yoksa her gün için 50/30 ytl mi öderim? bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
evet bi sorunla daha karşı karşıyayız. Allah gerizekalı sekreterlerden hepimizi korusun arkadaşlar. ttnet abone merkezlerinden birine gittim adsl bağlatmak için(gitmez olaydım)
standart internet bağlatıcam dedim. mal beyinli arkadaşımız 2 senelik kampanyalı internet bağlamış bana. yıl sonuna kadar 27ytl mi ne ödeyecem sonra normal ödeyecem.

gelelim soruya, ben bu kapmanya zımbırtısını kaldırabilirmiyim. istediğim zaman iptal ettirmek istiyorum adsl i. bu şekilde de iptal ettirebiliyorum ama 2 senelik taahhüt istemiyorum kısacası. bunu değiştirme imkanımız var mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...