Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fenerbahçe ve 17 milyon dolar talebi..yuh!

Mumu

Öne çıkan mesajlar

Naklen yayın ihalesinden en yüksek parayı almak isteyen Fenerbahçe, federasyondan talep edeceği fiyatı 17 milyon dolar olarak belirledi

Havuzda kalınacak

Tüm kulüpler gibi, Fenerbahçe’nin de en büyük gelir kaynaklarından olan naklen maç yayınlarından yeni sezon için istenecek fiyat belli oldu. Digitürk’ten parasını zamanında tahsil edemeyen ve şu anda 700 milyar lira alacağı bulunan Fenerbahçe Yönetimi, yeni dönemde bu sıkıntıları yaşamak istemiyor. Havuz sisteminde kalmaktan yana olan yönetim, yeni dönemde yayından en fazla geliri alan kulüp olmak için harekete geçti

Reytingimiz fazla

Futbol Federasyonu tarafından açılacak ihalede, tüm kulüplerden daha fazla para almak isteyen yönetim, senelik rakamı 17 milyon dolar olarak belirledi. En fazla reytingi kendi maçlarının aldığını dile getirecek olan idareciler, bu nedenle tüm kulüplerden çok daha fazla para almaları gerektiğini savunacak. Bu konuda taviz verme yanlısı olmayan Fenerbahçe Yönetimi, istediğini kopartabilmek için sonuna kadar direnecek
[hline]

buyrun burdan yakın.. aslinda diğer takımlara hiç vermeyip hepsini fb'ye vermek lazim.. zaten bütün rating'i fenerbahçe aliyo bu lig tv nin yayininda.. onlarda olmasa ülke batar..

[Bu mesaj Mumu tarafından 04 Nisan 2004 17:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün klüplerden fazla istemesi bi yönden yanlış bir yönden doğru aslında.
Yanlış çünkü; Diğer büyük klüpleri hiçe sayıp "ben gralım" tarzı bir çıkış yapmış.
Doğru çünkü; Gerçekten Fenerbahçe taraftarı diğer taraftarlardan fazla ve en çok izlenen maçlar Fenerbahçe maçları.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

ewt taraftar çokluğu ve izlenme oranlarıyla doğru orantılıysa fb en fazla almalı!! ama yanlış olabilir bu!! 550 trilyondan 17 milyon dolar düşmüyo mu fenere 18 takım içinde yaw[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

nisan 1 fanatikten aldim bu yaziyi bu arada.. salladin fln demeyinde sonra..

izlensin yada izlenmesin sonuçta fenerli adamlar bjk maçlarinida izliyo o kadar çok adam.. o karakutuyu almalari onemli ve tabi lig tv'yi almalari önemli sonucta.. sacma sapan bi istek.. stada para lazim heralde..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 04 Nisan 2004 18:18 tarihinde demiş ki:
ewt taraftar çokluğu ve izlenme oranlarıyla doğru orantılıysa fb en fazla almalı!! ama yanlış olabilir bu!! 550 trilyondan 17 milyon dolar düşmüyo mu fenere 18 takım içinde yaw

taraftar çokluğuyla ilgili değil..
asıl fenere değil onu küçük takimlara vermeliler ki türk futbolu gelişebilsin.. açgözlü olmayin ya..

ayrica 2.lig maçlarida var artik onlarada sanirim para ödenicek.. tam emin değilim bundan ama..[signature][hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerli adamlar bjk maçlarınıda izliyor demek nasıl bir mantıktır yahu?
Fenerbahçe havuzdan çıkarsa fenerli adamlar hiç bişey izlemicek ve bence lig tv üyeleri 1/3 oranında azalacak.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

holy iice abarttin 1/3 orani diyosun.. bende cevap olarak cüs diyorum sana..

havuzdan cikmak ne demek ya afedersiniz ama sıkar biraz havuzdan çıkmak.. nereye çıkıyosunuz o fiyat düşücek yine değişen bişey olmiycak.. illa bişey bulup mızmızlanıcaksınız ya ..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

1/3 değil peki 1/10 olsun (bu kadar düşük olamıyacağını hepimiz biliyoruz)
Havuzdan çıkmak ne demek mi? Basbaya çıkar havuzdan ama aziz başkan bu tarz bişeyi gurur meselesi yapacak bir adam değil. Yine havuzda kalırız ama en çok parayı biz alırız diyorum.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada havuzdan çıkıp fb maçlarını fbtv de yayınlama gibi bi lüksü olabilir mi fenerin??

eğer öle bi imkanı varsa digiturk un fb havuzda tutması ve 17M$ ı vermesi gerekir[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

fb maçları digiturkte olmazsa digiturk üyeliği iptali olmaz ama spor üyeliği iptali çok olur [signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 04 Nisan 2004 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fizban tarafından 04 Nisan 2004 20:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi sistem dahilinde çok mantıklı fikirler di mi size göre?
güçlü güçsüzü ezer büyük balık küçük balığı yer .. bu dimi sizin hayat felsefeniz..

bırakın bu işleri ya amaan emperyalist ve anamalcı bir dünyada anca bu kafadakiler yaşıyo zaten.. aslında yaşayan biziz.. o kafadakiler yaşadıklarını sanıyolar..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Sen yaşa valla Mumu. Şerefsiz dediğin adam senin yaşadığın hayatın aynısını 10 kere yaşar üstüne geri dönüp bi daha yaşar.
Adama şerefsiz diyebilecek kadar şereflisin umarım?[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
hastayim
bende seviyorum
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

fener gidip 17 vermezseniz biz çıkarız dicek alacak 17'yi,sonra bjk çıkıp dicek 18 vermezseniz çıkarız dicek,sonra gs gelecek 19 dicek,fener daha fazla almak için bi sonraki anlaşmada 20 isticek,böle gidecek bu...
her 3 takımdan hangisi olursa olsun çıkmaya teşebbüs ettiği an digiturk bişiler yapıp tutmak zorunda onları havuzda
ama bjk veya gs de sessiz kalmaz,fb den az kabul etmezler,3'ü de aynı alır...[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...