Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alkışlar Parsel Parsel Toprağımızı Satanlara

Passanger

Öne çıkan mesajlar

1)Devlet araziyi adam gibi işletmeli.Atıl durumda bırakmamalı.
2)Araziyi zorlu ya da arapların ya da isveclılerın alması birşeyi değiştirmez.Zorlunun alması kotunun ıyısıdır.
3-4)Devletın malı denız değil.Senın benım.Devlet oradan gelır elde eder sonra onu yatırıma donusturur sonrada bıze gerı doner.Ozaman bu bızım malımız olur.
5)Sence o arazide araplar su mu arayacak?
Parti kısmında ise senin gibi lümpen kalacağıma oyumu sesinin daha gür çıkmasını istediğim birine veririm.Böylece demokratik hakkımı kullanırım.
''...Hz.İbrahim yakılacağı zaman bir güvercim ağzında bir damla suyla ateşi söndürmeye gider soranlarada safımı belli ediyorum der...''
Bu satılan arazi ülke değil mantığıda güzelmiş.Arazi olunca ülke olmuyor mu.Ben yazın Alanyada bir siteye TÜRK olduğum için giremedim Sen daha burda ekonomık terımlerle bizi etkilemeye çalış.Gerçekler ortada.
Kımse zarar eden bir işletmeyi almaz yazmışsın.Risk almadan buyuk yatırımcı işadamı olunur mu?Telekomu alan ofer çok mu riskli bir yatırıma girdi.Sen şimdi diceksin ki Türkler alsaydı.Yabancı sermaye ile baş edebılecek kac tane türk var ki?Zorlu bir oncekı araziyi alınca bayram olmustu admlar bu arazıye agırlık koymuslar demekkı.
Ayrıca sattın tmm gelen paralarla yatırım yaparsın borucunu dıs borcun faızını odeyıp yenı dıs borc almazsın.Heralde akp donemınde dıs borcumuzun ne kadar arttığını bılıyorsundur.
Sonuc olarak senın buraya yazacagın hıcbır ekonomık sebep terim teori ülkenin satılmasını açıklayamaz.Sayın(!) rte nin danışmanının abd de dediği üzere deliğe süpürülmediği kullanıldığı ortada.
Cok tv ızlıyorsun bence.Propagandalara kanıp cem uzana oy verebılırsın.
Hamılelık 3 aya dusecek!!!
Sosyal ağlarda paylaş

son sayfadaki postlari okuyamadim ama en basta bi arkadas CHPye ya da Isci partisine verecegim oyumu demis.

arkadaslar herkesin gorusu farklidir dogrudur ama Türkiye su anda laiklik mucadelesi veriyor. benim dusunceme göre cumhuriyeti kaybetmek istemeyen herkes CHP'ye vermeli oyunu. bu durum benim baykali sevmemden falan dolayi degil. tersine muhalefet yapmayi bilmeyen bir adamin teki. sevmem. ama akpnin karsisina cikip da cumhuriyeti korumak namina potansiyel sadece CHPde var.

kimseyi etkilemis olmak istemem ama cumhuriyetini seven herkes CHP'ye oy vermeli bana göre. diger turlü oylar bölünüyor ve bir ise yaramiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...