Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Akçaabat Sebat

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Dk.1 Akçaabat'ın golü geldi..

Top dışarıya çıkmasına rağmen bir kısmı çizgi üzerinde görünüyordu, hakem oyunu devam ettirdi. Uzun bir pasla Forvet'teki sebatlıya geldi top ve golünü attı.. (ismini unuttum lol)

Ayrıca 2. dk da hooijdonk'un bir golü ofsayt nedeniyle sayılmadı.

4.dk da ise aşırı ilginç bir pozisyonu fenerbahçenin şanssızlığına geldi, ki bunda ofsayt vardı.. Anlatamam izlemeniz gerek pozisyonu valla :)

Durum hala 1-0.[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Hooijdonk un o kafayla direkten dönen topunda ofsayt yok
Ayrıca bi pozisyon serhat karşı karşıya kalıyo hooijdonk ofsayt ama geri dönüyo ordada ofsayt yok ama hakem verdi
Ayrıca ofsayt diye sayılmayan gol hooijdonkun attığı dakka 2 de ondada ofsayt yok açık bi şekilde
Ama bitane daha var ofsayt diye verilmeyen hooijdonkun golü o net ofsayt
Ali güneşin ve tuncayında ayrıca direkten dönen özellikle ali güneşin muhteşem hareketi var vole-röveşota karışımı bi vuruş
Sebat 2 kere geldi ikiside gol oldu :) ama 1. golleri bana çizgiyi tamamen geçiyo gib igeldi neyse
Fark oldu 9
Gsliyiz yarın başarılar hagi ve saz arkadaşlarına
Sosyal ağlarda paylaş

Ee hooijdonk la pascalı kıyaslayıp 1 yaş genç diye pascalı alırsan olcağı budur
Hooijdonkda terbiye sorunu yok,iyi oynarmı kötü oynarmı sorunu yok,takımı sırtlıyo alıyo şampiyon yapıyor adam
Bide pascala bak 2-3 maç çıkıp kritik 1 gol atıyo bütün sezon yatıyo ve büyük terbiyesizlikler yapıyo sonunda olan bjkye oluyo sinana muhtaç kalıyo
Tamam sinan kötü adam değil ama bjkde şuan bi sezonda 5-6 golden fazla atamaz tecrübe yok,daha uyum sağlayamamış belli pas mas alamıyo
Bjk nin tek sorunu bence santrafor yani gol sorunu ve yaş
Seneye hadi olmadı öbür sene bu takım ölür okan koç falan kalır bitek yaş ortalaması 30 galiba bjknin
Sosyal ağlarda paylaş

nonos 2 sene sonra yaş ortalaması 26 da olsa oyuncuların bir kısmı zaten gelir gider. sonuçta 2 sene sonra sergenin yaşı bile hooijdonk kadar olmicak

bu arada genel oylama yap beşiktaşlılar arasında kimse pascalı değişmez :) hey gidi be o dandik takımın içinde tek başına savaşmasını kim unutabilirki
Sosyal ağlarda paylaş

hooijdonk mu daha yararlı pascal mı ya...karşılaştıramazsınız bile

pascal 3 maç oynuo 3 maç ceza alıo[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 04 Nisan 2004 12:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tuncay fazla hırslı ama çoğu futbolcu sahada kendini kaybetip kazanma hırsı ve isteğiyle çamurlaşabilir...bende en iyi arkalrımla maç yaparken kavga ederim mesela!!

ama saha dışıda,içi kadar önemli ve tuncay dışarda beyefendi[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

Abi hırs aparayrı birşey çirkefleşmek apayrı

bende oynadım lig maçlarına çıktım en iyi arkadaşımla lig maçında karşı karşıya düştüm
öyleyse kimse kart görmesin hırslıyım desin geçsin
hırslı adam koşar savaşır
topsuz alanda ona buna dalmaz.
bjk-fb maçı en basit örnek
cordobaya yaptığı
%100 kasıtlı hareket daha ötesi yok o pozisyona sakatlamak için girildiği belli.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ama kabul etmelisin ki bazen topsuz alanda oyuncular: formadan çekerek,sarılarak vs. oyuncuları delirtiyor savunma yapayım derken ve buda sinir oluşturuyo ve bazı oyuncular da buna dayanamayıp topsuz alanda sinir atıolar...

tuncay herzaman bu nedenle olmasa da yapıo topsuz alanda hareket ama bu çoğu oyuncuda var[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...