Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DATRON ?!?

diablotg

Öne çıkan mesajlar

3 sene once datron marka dandik bi laptop aldim 1400 lira para verip.

aletin bi kenarindan tutup kaldirdiginda kasasi yamuluyor sanki kirilacak gibi. 3 senedir de basina gelmeyen kalmadi ama hala sapasaglam calisiyor alet.

sadece ram ekledim ve harddiskini degistirdim eski harddisk kucuk oldugundan.

ustunde 1 litrelik kola mi patlamadi, soda mi dokulmedi ( koladan sonra enter tusu yapisip kaliyodu ama sodadan sonra o sorun halloldu =P ), omuz yuksekliginden yere mi dusmedi. oldu da oldu ama alet saglam cikti genel olarak.

biraz da sans galiba.

ha bi de card reader'ina mini sd'yi o uzatici zimbirti ile takinca mini sd'nin aparati yandi eridi card reader icinde ama onu da hala kullaniyorum sorunsuzca.

(yuh yalniz ne kadar cok sey gelmis aletin basina)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tam 1 yıldır tw7a datron var,makine kaya gibi cıktı,24 saat download yapıyorum ama makıne daha bir kez hata vermedi.Fanını temizlemediğim için ses yapıyor ve touchpadin ısıdan uc kısmında kararma oldu,teknik servise mesaj attıgımda hemen getırın hem fanı hemde touchpadi garanti kapsamında degıselım dedıler.torrentlerım biterse götürmeyı dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:
hiç kullanmadım ama etrafıma 2 3 günde bozulan o kadar çok hp dell acer vb. gördüm ki bunlardan daha ne kadar kötü olabilir ki diye düşünüyorum.

o etrafındaki dell hp acer fazlalıpındanda kaynaklı olabilir.

piyasada istatistik yap en çok bozulan aletler nokiadır ama bi sor neden...

datron hmm dunno.

ps:şimdi biri bana çıkıpta o istatistikler yüzde hesabı yapılıyor demesin duyman isstemiyorumk taammı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...