Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shadow resistance

Karea

Öne çıkan mesajlar

Ayrıntılı değerler bunlar.

Oyuncular üzerinde oldukça etkili. Warlock ve Shadow Priestleri kolayca etkisiz kılabiliyor. Birkaç gün önce daily quest yapayım dedim epeydir yapmıyordum iki lock tarafından birkaç kez öldürülünce sinirlendim, etraftada kimse olmayınca mecburen gidip SR gearımı aldım ve full SR gear ile holy halimle 2 sini birden hiç zorlanmadan güle oynaya öldürdüm bu derece bir fark yaratabiliyor, karşındaki oyuncunun yeteneğiyle falanda alakası yok kullandığın hiçbirşey işe yaramayınca aciz kalıyorsun. Ne fear ne başka birşey işe yarıyor FW var zaten dotlarının etkisi inanılmaz derecede düşük oluyor renew ile üstesinden gelinebiliyor. 2-3 kere öldükten sonra kaçtılar, eğlenceli miydi ? Evet fazlaca :)
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:
bir yerden sonra hepsini resistliyorsun işte
ondan bahsediyorum

Öyle bi yer yok. gördüğün gibi tabloda yazıyor %25 den yukarı resist edemiyorsun. %75 damage reduction dan fazlada reduce edemiyorsun. Nerde okuyosunuz yok adam atmışta hepsini resist etmiş felan.

60>70 fight'ı felandır o yada o warlock sağlam bi kabus görmüş olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini resistlemiyorsun demiştim zaten değerler ortada ama bir healer için o kadar güçsüz kalıyorlar ki bir hot ile verdikleri hasarın üstesinden rahatça geliniyor. 2 locku aynı anda öldürdüğümü gösteren bir ss yok epey karıştırdım 1v1 buldum epey eski 3 aylık falan.. Herneyse birkaç ss vardı sayfayı kaplamasın diye 3 parçayı birleştirdim ortaya şöyle bir netice çıkıyor :)

Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğim konuyu bundan 4-5 ay kadar önce official forumlarda bir warlock un veda yazısında okumuştum
70-60 pvp si falan değil

lock başta nasıl imba pvp ci ganker vs falan olduğunu anlatmış baya xxx bin kill i olduğundan vs vs
sonra bir paladin e rastlamış dot ları fear i vs herşeyi resistlemiş adam , sonra da güle oynaya kesmiş bu lock u

ordan aklıma geldi bende pala alt kasarken birden şimşek çaktı bi resist gear dizeyim kendime diye

çok aradım ama official forumda bulamadım konuyu , eh baya eskiydi zaten 5 aylık konuyu nerden buluyon :P
Sosyal ağlarda paylaş

gold kasmak bence oyundaki en zor işlem :s trade kanalda uğraşmak bayıyor, ah onu takip et bunu takip et uğraşmam öyle şeyle, dailyler vakit alıyor. ben 5 ay önce 70 oldum sağlam da gearım var hala uçan mount parasını çıkartamadım ( epic değil %60 )

-guildsizim- /cry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...