Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorunlu Kızlar

EzerGecer

Öne çıkan mesajlar

EzerGecer said:
Ya yemin ediyorum hiçbişey demiyorum kendi kendine anlatıo kendi kendine cvp verio falan süper :D Bıraktım herşeyi bakıyorum gülüyorum :D Herhalde yakında koparır kayışı biraz daha üstüne gidersem :D

aman sakın "evet, hayır, haklısın" falan deme delircek çok üstüne gitmişsin kızın...
Sosyal ağlarda paylaş

ajikal said:
sahiplenmek ilişkinin temellerinden biri,madem sahiplenmiceksiniz uzun vadeli ilişki yaşamayın,ayrıca sevgiliyle gurur duymak bence çok hoş bişi.nesi zararlı anlayamadım

Onlar one night stand yaşıyo.Onlar için ya şimdidir ya hiç.

No future demek istiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

EzerGecer said:
Arkadaş bugun çok sıkıldım bunaldım dedim. Yemin ederim 2 sayfa A4 kağıdı dolduracak kadar sitem etti laf söyledi sorunlarını anlattı. Yuh be kardeşim yuh hepsimi sorunlu kızların.

Hayır ufak tefek sorunlar tmm geçtimde arkadaş çok mu abartıolar nedir. Bi an kendimi dertsiz tasasız hissettim onca lafı duyunca.

dert te anlatamıosn hee kendilerinin sorunarı baskınlık sağlıyım bizim derdimiz fıslıyor.

hayatıma ağlamayan fazla duygusal olmayan güzel bi kiz gelsin artık şiştim 3 aydır sevgilim yok fazla geldi :S
Sosyal ağlarda paylaş

sesu kızma bu kadar ya değmez,bende dün geceden beri kız-erkek ilişkisini tartışıp duruyorum.dün gece ne istiyo bu erkekler bizden başlıklı topiğinde adı gecen arkadaş bendim,dünden beri kendime gelemedim,bi gün gelicek bi zamanlar hor gördüğünüz bi kız vardı diye karşılarına çıkıcam
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
mulgear6 said:
abi yok
kızların sorunlusu bu yaslarda suxx kusura bakma
sonra emoya filan baglıyolar
aman diyim

Çok tecrübelidir Berk bu konuda, geçen Vans ayakkabı bakıyodu kendine..

aradan laf sokma
vans güzeldir ayrıca ama konvers ownz ahah

dory said:
dengesiz erkeklerin sonucu sorunlu kizlar.

bizioldugumuzgibikabuletçen
Sosyal ağlarda paylaş

ajikal said:
sesu kızma bu kadar ya değmez,bende dün geceden beri kız-erkek ilişkisini tartışıp duruyorum.dün gece ne istiyo bu erkekler bizden başlıklı topiğinde adı gecen arkadaş bendim,dünden beri kendime gelemedim,bi gün gelicek bi zamanlar hor gördüğünüz bi kız vardı diye karşılarına çıkıcam

sechil değil miydi o?
Sosyal ağlarda paylaş

Beylerim,

Süre gelen zaman içinde erkek vs kadın postların hepsini okudum. Sorun kızlar demişiz. Kızların duygusal ve bu duygusallığın neden olduğu gerekli gereksiz "sorunlu" profili her bi bakım erkeklerdede mevcuttur.

Erkekler duygusal olmaz diye birşey yok. Bu duygusallığın ortaya çıkardığı kıskançlık gerçeğini hiç sormadık kendimize. Genel konuşuyorum , herkes alınmasın.

Zamanı gelince acaip sahiplenir olur , size karşı bi sorunu , konuşmak istediği birşey olursa "bikbik" olur. Hayır o kadar sahipleniyorsak neden anlattığı , paylaşmak istediği sorunlarıda ele almıyoruz ki?

He ama iş başka yakın erkek arkadaşlarına gelince , yıkarım , keserim oluyor.

Kızların açıkçası bunun gibi şeylere ihtiyacı yok , eğer bir kızla zaten birlikteysen bu senin ile onun arasındaki sevgi paylaşımıdır. İlla cinsellik değildir. Zamanı gelince onu dinleyecek , sorunlarına ortak olacaksın. İlişki budur yani , zamanı gelince orada olabilmektir.

Yani hep baktımda forumda erkekler paso kızları suçlamış , kızlar ise hem kendilerini hem karşıyı suçlamış. Yani erkeğin kendini yargılaması gibi bir mevzu yok ortada.

Öyle bir çarkaladım , konular uç noktalarda olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...