Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saints Of The City - Wotlk ile yeniden..

tinu

Öne çıkan mesajlar

bu dk olayı yüzünden çok guild dağılır:) herkez dk kasmak istiyor.. sırf dk ile raid yapılmıyor, ayrıca daha 25 lık ınstanclarda dk ne iş yapar , kaç dk alınmalı vs bütün bunlar belli değil.. Biz guild olarak dk yı çok sınırlı sayıda 2 belki 3 dk yapıcaz guild içinde onlarda guild içinden seçilmiş kişiler olacak, diğer tüm guild üyeleri öncelikle main charlarını 80 e tamamlayıp raidlere hazır duruma gelicek. Eğer iyi bir progress ve başarılı bir guild istiyorsak bu yapılmalı..
Sosyal ağlarda paylaş

Forme said:
bende dk kasicaktim ama furry warriorların barbar a dönüşeceğini duyunca vazgeçtim
:)

4h warrior ftw
haha

dk oynamış biri olarak belirtmeden edemicem evet dk oynamak zevkli ama öyle uçuk bir class değil, diğer classlara gelecek talentlerla main charlarımızda gayet güzel olacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

syd said:
sitenız cok guzel =) hordeden sasmazdım ama ınsanın ally acasını getırmıyor degıl

Site dış görüntümüz :) sen esas SoTC havasını bi al daha horde oynamazsın. Su an horde oynayan oyuncularımız bıraktı charlarını SoTC ye döndüler.

Sitenin girişinde ki intro gibi başka videolarımızda olacak, siteyi mmo communty haline getirmeyi planlıyoruz. curse un yerli versioyunu gibi dusun... ama zaman alıcak kodlamaya başlıycaz yakında siteyi... su an ki joomla nın wow versiyonu sadece..

www.sotc-guild.com
Sosyal ağlarda paylaş

1 kez ally herom oldu rl arklarımla basladık ben dayanamayıp delete etmiştim. belf mageden sonra gnom lock olmak attan inip eşşeğe binmek gibi gelmişti görünüş olarak. turklerın cok oldugu ya da en azından bıldıgın bır yerde kasmak guzel olabilir ben sage yi de yanıma alıp 1 er char acarız.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim madem geldiniz sylvanas serverına gereksiz tipleri de almasaydınız guildinize. mectury denen mage arkadaş geçmiş orda bg npc nin tepesine esir alıyo milleti nerther dragonuyla. çekilcen mi diye sordugumuzda hayır diye tersliyo. en nefret ettigim şey direk yani nerde türk çok orda b.kluk cok tezini destekler gibi oluyo valla. baştan - yle başladınız gözümde yeminle
Sosyal ağlarda paylaş

fatal_error said:
abicim madem geldiniz sylvanas serverına gereksiz tipleri de almasaydınız guildinize. mectury denen mage arkadaş geçmiş orda bg npc nin tepesine esir alıyo milleti nerther dragonuyla. çekilcen mi diye sordugumuzda hayır diye tersliyo. en nefret ettigim şey direk yani nerde türk çok orda b.kluk cok tezini destekler gibi oluyo valla. baştan - yle başladınız gözümde yeminle

ismi gecen kisi bu davranisindan dolayi guildden ayrilmistir
guild adina ozur dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

Çok heveslendim şimdi böyle toplanmış görünce :)
Bende AoC ve WAR denedim beğenemedim bir türlü, WotLK'le geri dönmek istiyorum. Aklımda warlock veya hunterla devam etmek vardı ortam çok şahane anlatılmış, gerekirse yeni karakter kasarım alliance sizinle birlikte.

Yalnız sitede priest'e ihtiyaç yok deniyor, doğru mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

ediz1 said:
fatal_error said:

ismi gecen kisi bu davranisindan dolayi guildden ayrilmistir
guild adina ozur dilerim

Helal olsun be ally açasım geldi :)

Bu arada ben ilk bl-magtheridon migrate inde daha yeni kurduğunuz guildde vardım MC a filan hazırlanıyordunuz galiba.Canı filanda RESPECT den tanıyorum BL nin ilk zamanları :)
Sosyal ağlarda paylaş

Guildin ihtiyaçları azaldı karakter olarak, eski kadronun toparlanması ve burası gibi bazı yerlerden duyrulması neticesinde baya bir gelen oldu. Oyuna girip, lvl1 karakter açıp oyun içine Ediz abi (Taisto) ve ya Deniz (Tinu) ve ya Can (Heno) ile konuşursanız size daha hızlı cevap vereceklerdir kanımca :D. Birde SoTC ismini karakterinin tepesinde taşımayı hak etmeyecek davranışta bulunanların aramızda yeri olmayacağına inanıyorum, Mectury örneğinde olduğu gibi... Son olarak; bezdim lvl kasmaktan :P
Sosyal ağlarda paylaş

SoTC de eksik gördüğümüz classlara oyuncu alımına başladık, wotlk gelene kadar kadroyu tamamlayıp expan. cıktığında oyuncu almayı düşünmüyoruz. wotlk de aktif oynayabilecek, 18+ yaş üzeri, classını bilen uzun zamandır wow oynayan tecrübeli ve wotlk de en iyi türk guildi olmak isteyen bir guild de sorumluluk alabilecek arkadaşlar arıyoruz.

1 Resto Druid
3 Mages
2 Holy Paladin
1 Holy Priest
1 Rogue
3 Warlock

Başvuru yapmak isteyenler burdan bana,sitemizden forumdan Sotc-Guild basvurabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tinu said:
SoTC de eksik gördüğümüz classlara oyuncu alımına başladık, wotlk gelene kadar kadroyu tamamlayıp expan. cıktığında oyuncu almayı düşünmüyoruz. wotlk de aktif oynayabilecek, 18+ yaş üzeri, classını bilen uzun zamandır wow oynayan tecrübeli ve wotlk de en iyi türk guildi olmak isteyen bir guild de sorumluluk alabilecek arkadaşlar arıyoruz.

Mage
Holy Priest
Rogue
Warlock

Başvuru yapmak isteyenler burdan bana,sitemizden forumdan Sotc-Guild basvurabilirler.

Güncel Oyuncu alımları devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SOTC Ailesine Sizide Bekliyoruz...
SOTC, WoTLK hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Ek pakket yaklaşmasıyla birlikte bazı classlarda eksikler gördük ve gerekli yerelere ihtiyacımız olan alımları açtık. Siz de WoTLK'de başarılı olmayı isteyen bir ekiple olmayı arzuluyorsanız SOTC sizleri bekliyor.

Başvuruda aradıklarımız; 18 yaşından büyük, WoW tecrübesi olan, guild havası almış, bir şeylerin sabır ve ekip çalışması ile kazanıldığının farkında olan herkes...

Başvurularınızda başarılar...

Açık Classlar:

Mage, Warlock, Rogue, Holy Priest

NOT: Herhangi bir classta oynayabilecek ve sıfırdan WoTLK'a kadar lvl 70 olabileceğinizi düşünüyorsanız, başvuruların alt kısmında not olarak bunu belirtiniz.

basvuru için
http://www.sotc-guild.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...