Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 modları

fir3blad3

Öne çıkan mesajlar

Burda bahsi geçmeyen Empires var bir commander var RTS oyunu gibi çeşitli binalar kurarak takımı güçlendiriyor ama commander biraz beceriksiz olunca kendini RTS oyunlarındaki küçük askerler gibi hissediyorsun,(En büyük hayalim :P) karşı takımda tanklarla rush yapıyor.

Edit : Silphatos'un açtığı konu: http://forum.paticik.com/read.php?40,1616391,1616402
Sosyal ağlarda paylaş

resistance & liberation'da çok eğlendim. oyuna alışamadım ilk başta. öldürüp öldürmediğimi anlayamadım skorboard falan farklı işliyor. önceleri ally olup şehirlere saldırdık. atmosfer gayet güzeldi. tankın arasında 6-7 kişi çömeldik ortada commander siz ikiniz sağdan, sen smoke at ve covering fire aç falan dedi, acayip gaza geldik ama alamadık pointi. bi o mapte çok eğlendim kazanmaya çalışan insan olunca güzel oluyo. bi tanesinde de alman tarafında evlerin birini geziyodum amerikan var mı diye. arkamdan bi eleman bağırıyo "hey alman, evin içindeki alman arkana bak ateş etme". döndüm bi baktım iki amerikan ahah. vurma vurma teslim oluyoruz diyo bi de. herşeyi anlatıcaz noolur güvenli yere götür falan dedi hakkaten yaşlar geldi gülmekten. sanırım mikrofon olayı eğer yakındaysa karşı takım da duyuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...