Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karakter Yaratımı

Qui

Öne çıkan mesajlar

Ya siteyi dolandım biraz bulamadım bişi. Herkez tek ana babadan çıkmışçasına aynı mı dolaşıcak uo'daki gibi? Yoksa yeni görüntüler katıcaklarmı? Eve Online kadar olmak zorunda değil ama en azından ikiz dolaşmayalım![signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

valla soyle birsey var oyuncu sayısı cok fazla heleki bide siege olaylarına girildigi zaman 500+ kisi aynı mekanda olacak
o yuzleri yuklemesi baya bi kasar bence onu dusunmusler ha optionsdan bi ozellik eklenip yuzleri yukleme hedesi yapılabilrimi bilmem ama ben su anki halinden memnunum :) ikiz ikiz geziyor herkes ne guzel
Sosyal ağlarda paylaş

Sıte larında deişik yüz şkilleri bilmemne pok püsür yazmışlardı dün baktığımda, daha beta bu durun hele[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

eklenecek bikaç model saç yüz felan ama çok fazla seçenek olmayacak lag açısından, onun yerine zırhlar itemlar elbiseler felan farklılık yaratacak, demişlerdi bi ara sitede.

bu arada tek giremeyen ben değilim sanırım, paso access failed try later diyor vala 1 sn de şifremi yazabiliyorum artık :p nassı bi yoğunluk var kardeşim oyunda :)[signature][hline][i]FR - Wow - MM - SmS
Sosyal ağlarda paylaş

yohkta.. inanilmaz derecede kotu bu olay
tabi hafta sonu olmasi saatin usa icin uygun olmasi gibi ayrintilari goz onunde bulundurursak..
normal bence..[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

[Bu mesaj Creel tarafından 02 Nisan 2004 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi server ın adam kaldırma kapasitesi nedir acaba.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli girmeye uğraşırken o 88k insandan sıyrılıp girdiğimzde o 88k nın küfürünü yiyormuyuz acaba :P[signature][hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...