Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FARCRY

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

eh gamespot'taki yorumu ve ss'teki minigun'ı görünce makinemi yenileyince almam gerekenler listesine ekledim..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

bence grafikler bomba..yanlız konusu çok boş..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Crytek is an interactive entertainment development company founded in 1999 by Cevat, Avni and Faruk Yerli and is located in Coburg, Germany.

helal olsun adamlara, çok takdir ettim valla..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

loadingler çok uzun,iyi bir ekran kartı istiyorum geforce FX5200 ekran kartım bende bile en düşük grafikte çalışıyor :).sanki çok iyi ekran kartım :-P.[signature][hline]Bazı kişiler yarınlar güzel olacak derler, Oysa bugünler, dünlerin yarınları değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

o kartla oynarsın ama kendini kandırırsın..ben demoyu gf2 mx le oynadığımı sandım sonra 9600 üm geldikten sonra başka bi oyun oynadığımın farkına vardım..:)[signature][hline]Only in silence the word,
only in dark the light,
only in dying life:
bright the hawk's flight
on the empty sky.
Creation of Ea
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...