Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

demir demirkan

jankis

Öne çıkan mesajlar

*!yapılan esprilerden hiç birini anlamaz* Neyin nesidirki bu adam ne çalar ne eder :P[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 29 Ağustos 2002 17:56 tarihinde demiş ki:
*!yapılan esprilerden hiç birini anlamaz*[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

espri yapıldı mı bu konuda ?
ben de önce belki espridir fikriyle olaya yaklaştım bilmiyorum artık sölediklerinisi kazaa da bulamıyorum
espri yapıyosunuz da anlamını söleyin de anlayalım bari
[hline]Forget about what you know
Vampires exist

[Bu mesaj jankis tarafından 29 Ağustos 2002 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pentagram dan ayrılması hoşuma gitmemişti
doğal olarakta bu tür müzik yapması da gitmiyor
ama ülkemizdeki genele bakınca idare eder diyorum..[hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
yeni bir thread açacaktım ama hazır pek birşey yazılmamış demir demirkan threadi varken buraya yazim dedim, acaba demir demirkanın resim parçasını bulabileceğim bir site var mı kazaada bir tane buldum ama qualitysi 64kbps olduğundan olayı hevesim kursağımda kaldı :( nereden 128kbps qua. resim parçasını bulabileceğimi bilen var mı?[signature][hline]no woman no cry
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
Sosyal ağlarda paylaş

jankis'e göçmen parçasini tavsiye etmistim de anlamamis herhalde..

o halde ikinci bir tavsiye:
Ask Var ya..

fuat günerle düet yapmis adam[signature][hline]Fallout'taki küçük çocukların koşturmaları gibi, ortada koşturarak bas bas bağırmak istiyorum. O kadar bunaldım yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...